Написати коментар

Королівство Таїланд - гостинна земля, неофіційною назвою якої є «Країна посмішок». В останні роки Таїланд став одним з найбільш популярних туристичних напрямків у світі - тут всі охочі можуть не тільки насолодитися природою неземної краси, а й скуштувати всіх насолод, які вони тільки можуть уявити.Цікаві факти про Таїланд.

-Столиця Таїланду - Бангкок.

-Чисельність населення Таїланду становить - 62,8 млн осіб.

-Таїланд межує з такими країнами: Лаос, Камбоджа, Малайзія, М'янма. Омивається Сіамською затокою та Андаманським морем.

-Офіційна мова - тайська.

-Популярною туристичною країною Таїланд став "завдяки" війні у В'єтнамі. Тут розташовувалися великі військові бази, а також місця для відпочинку військовослужбовців США, які перебували у відпустці. Особливо популярним серед солдатів було місто Паттайя, з тих часів воно так і залишається секс-столицею Таїланду.

-Водійські права в Таїланді можна отримати за півдня, прослухавши лекцію про правила дорожнього руху і покатавшись з інструктором.

-Вулична їжа в цій країні шалено популярна у всіх верств населення. Дорогий «Мерседес», який припаркувався біля дешевого кафе з пластиковими стільцями, виставленими прямо на тротуар - звичайна картина.

-Тайці нерідко говорять, що від європейців погано пахне. Самі тайці схиблені на гігієні - душ вони приймають разів по п'ять на день, якщо є така можливість.

-Торкатися до голови місцевого жителя в Таїланді - страшна образа. Тайці вірять, що голова - вмістилище душі.

-Іноземцю отримати тайське громадянство практично неможливо.

-Як і на Філіппінах, в Таїланді дуже багато людей, які змінили стать.

-Підвищити на співрозмовника голос в Таїланді означає автоматично програти будь-який спір. 

-Таїланд - батьківщина знаменитих на весь світ сіамських котів.

-Тайці дуже люблять і поважають свого короля. Багато жителів величають його як божество. Тут краще не ображати сім'ю монархів, а то можна надовго опинитися у в'язниці.

-Одним з неодмінних королівських атрибутів є мухобійка. Красива, правда, але все-таки це дійсно мухобійка.

-Понад 95% населення Таїланду - буддисти. У цій країні понад 32 тисячі буддійських храмів і третина мільйона ченців.

-В аптеках Таїланду продаються не тільки ліки, а й будь-яка дрібниця на зразок шоколадних батончиків, газованої води та ін.

-Прізвища у тайців увійшли в ужиток тільки в 1913 році - до цього вони обходилися тільки іменами.

-Найпопулярніші в Таїланді автомобілі - пікапи різних марок.

-На відміну від всіх інших країн Південно-Східної Азії, Таїланд ніколи не був чиєюсь колонією.

-Літочислення в Таїланді відрізняється від світового. Зараз там 2555 рік.

-П'яних на вулицях Таїланду зазвичай і не зустрінеш. Тайці майже ніколи не напиваються, а якщо й напідпитку, то поводяться спокійно і не буянять. Звичайний стан п'яного тайця - сидіти та посміхатися.
-У Таїланді чоловік з оголеним торсом не повинен з'являтися в громадських місцях. Це порушення порядку.
-Розмовляти в цій країні на підвищених тонах - не заведено. А усміхнена людина не викликає асоціацій з дурником, посмішка у відповідь в Таїланді - норма. Саме тому Таїланд часто називають країною усмішок. 

-Як написано в Книзі рекордів Гіннесса, тайський алфавіт - другий за величиною у світі. Він поступається лише кхмерському. Тайська мова загальна для всього населення, проте в східних провінціях існує ісаанський діалект, схожий на лаоську мову.

-Майже всі тайці вивчають англійську мову в школах, але часто соромляться її використовувати. Проте, дуже часто у найнесподіваніших місцях можете зустріти тайця, який прекрасно володіє англійською і навіть російською мовами.

-У тайській мові немає слова "голод".

-Близько 6000 років тому рис як культурну рослину вивели саме в Таїланді. І саме ця країна є найбільшим експортером рису у світі.

-Його Величність Король Таїланду - єдиний монарх у світі з американським громадянством. Він також занесений до Книги рекордів Гіннесса як король, який найдовше перебуває при владі. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter