Кокосові острови

Кокосові острови або острови Кілінг – далекий край поблизу Австралії. Цей невеликий відрізок суші, протяжністю 14 кілометрів, розташований далеко в Індійському океані та охоплює 27 маленьких островів, але лише два з них населені людьми, решта мають характер дикого краю і перебування людини тут – це, скоріше, рідкісне явище.

Фіджі

Республіка островів Фіджі знаходяться в південній частині Тихого океану, недалеко від Австралії. Вона складається з 322 островів, але заселена тільки третя частина цієї території.

Папуа Нова Гвінея

Папуа Нова Гвінея — це держава Океанії, яка має площу приблизно 463 000 км². Вона відноситься до східної частини острову Нова Гвінея та знаходиться під власністю англійської королеви. Населення країни складає переважна частина папуасів, полінезійців, меланезійців, мікронезійців та негритосів, які спілкуються різними мовами.

Тихий океан налічує близько 30 тисяч островів! Острови центральної та південної  його частин, відокремлені спільною назвою — Океанія. Територію Океанії заведено розділяти на вулканічні та коралові острови; та за етнічним походженням.

Прекрасні Гавайські острови, або просто Гаваї, для багатьох людей є втіленням поняття «рай на землі». І дійсно, це ті самі райські острови, які зображують в захопливих брошурах туристичних агентств. Але і в раю не все гладко — тут існує і соціальна напруженість, і ризик природних лих на кшталт вивержень вулканів і атак тайфунів ...