Книга «Пурпурові вітрила»Автор ..................................... Олександр Грін

Оригінальна назва ................. Алые паруса

Мова оригінальної книги ....... Російська

Жанр ....................................... Повість-феєрія

Категорія книги ..................... Художня література

Рік першої публікації .............. 1923

Кількість сторінок ................. 128

Громадянство автора ........... Російська імперія, СРСР

Діяльність автора ................. Письменник, прозаїк

Купити Книгу


Анотація

У невеликому рибальському селі живе старий моряк Лонгрен із донькою Ассоль. Мати дівчинки померла, коли вона тільки народилася. Одного разу Ассоль гралася корабликом із пурпуровими вітрилами в лісовому струмку. Там вона зустріла старого Егля. Старець пообіцяв дівчинці, що настане день, і справжнє судно з пурпуровими вітрилами припливе до неї. З корабля спуститься прекрасний принц і відвезе Ассоль у країну рожевих мрій.

Дівчинка повірила в цю історію. Ассоль стала щодня приходити на берег і чекати вітрильник, незважаючи на всі глузування сусідів. Минуло кілька років, і спадкоємець багатої родини капітан Артур Грей випадково побачив сплячу Ассоль і закохався. Пізніше Грей дізнався про історію, про принца й пурпурові вітрила. Грей замовив нові пурпурові вітрила для судна, найняв музикантів і приплив на кораблі до Ассоль. На очах здивованих жителів села Грей забрав дівчину із собою.

У новелі «Пурпурові вітрила» автор прагнув показати можливість перемоги мрії над буденністю. Кожен з нас має право на мрію. І чим сильніше бажання, тим більша ймовірність, що мрія збудеться. Проте, не можна забувати, що всі мрії втілюються руками звичайних людей.

Ще немає відгуків
Написати відгук
 • Оригінальність
  0/5
 • Користь книги
  0/5
 • Цікаво читати
  0/5
 • Перечитаю ще
  0/5
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter