Кокосові острови

 

Кокосові острови або острови Кілінг – далекий край поблизу Австралії. Цей невеликий відрізок суші, протяжністю 14 кілометрів, розташований далеко в Індійському океані та охоплює 27 маленьких островів, але лише два з них населені людьми, решта мають характер дикого краю і перебування людини тут – це, скоріше, рідкісне явище.

Історія виникнення

З назвою островів мешканці нічого не мудрували. Вона походить від великої кількості кокосових пальм, які тут ростуть. Головним заняттям вважається обробка цих самих дерев. А от назва Кілінг пов’язана з капітаном англійського походження Вільямом Кілінгом, який у 1609 році відкрив ці острови.

Також місцеве населення займається виробництвом копри (висушена маслянистий м'якуш кокосових горіхів), та обслуговуванням аеропорту та приїжджих на відпочинок туристів. Одним з особливих видів роботи звичайно є рибалка. Оскільки, острови розташовані в океані між Австралією та Євразією, цей рід занять приносить досить хороший заробіток, коштом великої кількості різновидів риби. 

Загальні характеристики

● Найбільшим островом є Вест-Айленд, він є й адміністративним центром. На ньому мешкає майже все населення Кокосового регіону, що складає приблизно 600 осіб. Тут розташований й аеропорт.

● Острови Кілінг мають свою грошову валюту, що зветься рупія Кокосових островів. Але можна скористатися австралійським доларом, тут він також досить популярний.

● Кокосові острови входять до складу Австралійської зовнішньої території, але місцеві мешканці за походженням майже всі малазійці. Сповідують релігію іслам.

● Державна мова на островах – англійська, тож можна сміливо їхати і не турбуватися, що вас не зрозуміють.

Сприятливий період для відпочинку

Якщо ви вирішили відвідати Кокосові острови, рекомендуємо вибрати період с травня по вересень, це найбільш сприятливий час для теплої погоди. На жаль, з жовтня по квітень тут не досить доброзичлива атмосфера, існує велика ймовірність циклонів, які іноді несуть руйнівний характер. Тож задля вашої безпеки, краще перестрахуватись. Середнятемпература на островах +26-28 градусів, але спека не відчувається внаслідок вологих вітрів, що дмуть з океану.

Переваги Кокосових островів

Острови Кілінг можуть сміливо конкурувати з такими місцями як Мальдіви та Сейшельські острови. Природа тут досить різноманітна та дивовижно красива. Такі мальовничі пейзажі рідко де можна знайти. Через те, що тут майже не буває людей, стан флори та фауни залишається в недоторканому і первозданному стані.

Рай на землі

Кокосові острови – це райське місце. На цю землю туристи їдуть перш за все з метою усамітнитися від суспільства та гомінливого міста, побути наодинці. Це досить спокійний та красивий край. Тут є можливість купатися в океані та розглядати незвичайної форми корали, ніжитися на пляжі або спробувати піймати рідкісну рибу.

Острови Кілінг мають дику природу, без натяку на будь-яку інфраструктуру, але цінність їх у чистому повітрі, незрівнянній природі та душевному спокою, який тут відчуває кожен, хто потрапив сюди хоч раз. Тож обов’язково раз у житті потрібно поставити собі за мету приїхати на Кокосові острови й побачити цю красу на власні очі та вдихнути неймовірно чисте океанське повітря. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.