Венесуела

Венесуела — спекотна країна що розташована на півночі Південної Америки. Колись ці землі були заселені індіанцями-араваками, нащадками яких і є більшість венесуельців. Це бідна й досить небезпечна країна, яка йде своїм власним шляхом...

Еквадор

Еквадор — колоритна латиноамериканська країна що розташована на самісінькому екваторі. Цей край славиться рівномірним кліматом, оскільки тут немає пір року, зате є найвищий у світі діючий вулкан. Пропонуємо вашій увазі добірку цікавих фактів про Еквадор. 

Колумбія

Незважаючи на те, що Колумбія в масовій свідомості в першу чергу асоціюється з наркотрафіком, ця країна сповнена і величезною кількістю інших визначних пам'яток. Починаючи з слабо вивчених індіанських міст і закінчуючи відмінними прибережними курортами.

Чилі - це не тільки гострий перець, це ще й країна яка обрисами своїх кордонів схожа на нього. Це найпівденніша держава на американському континенті. Її територія займає довгу смугу Тихоокеанського узбережжя, яке вважається найдовшим у світі.

Аргентина — країна з дивовижно різноманітною природою. На півночі, ближче до екватора, землю захопили непролазні вологі джунглі, а південь більшу частину року засипаний снігом і скутий кригою. На безкрайніх просторах пасуться мільйони корів і коней, а зерна тут виробляється стільки, що вистачить нагодувати весь світ.