Цікаві факти про Гватемалу
Написати коментар

Гватемала невелика й не дуже благополучна країна, що розташована в Центральній Америці. Тут неймовірної краси природа й хороша екологія, але нестабільне політичне становище й високий рівень криміногенної небезпеки відлякують від цієї країни туристів.

Цікаві факти про Центральну Америку
Написати коментар

Між Північною й Південною Америкою розташована ще одна частина світу — Центральна Америка. Досі немає чіткого розмежування між Америками.

Коста-Рика
Написати коментар

Маленьку країну Коста-Рику, можна назвати дуже благополучною в порівнянні з її сусідами по Центральній Америці. Звичайно, це не рай на землі, але не просто так багато забезпечених американців на старості літ перебираються жити саме сюди.

Панама
Написати коментар

Республіка Панама розташована на самому стику двох континентів Південної Америки та Північної Америки, між Атлантичним і Тихим океанами, на Панамському перешийку. Республіка являє собою досить типову латиноамериканську країну з усіма особливостями місцевого колориту.

Написати коментар

Гондурас - невелика країна в Центральній Америці, на перешийку, що з'єднує два континенти. Вона розташована на древніх індіанських землях, і не дивно, що звичаї і традиції індіанців досі тут надзвичайно сильні. Відправитися на відпочинок в Гондурас може хіба що особливо відважний і навіть відчайдушний турист.