Коста-Рика

Маленьку країну Коста-Рику, можна назвати дуже благополучною в порівнянні з її сусідами по Центральній Америці. Звичайно, це не рай на землі, але не просто так багато забезпечених американців на старості літ перебираються жити саме сюди.

Панама

Республіка Панама розташована на самому стику двох континентів Південної Америки та Північної Америки, між Атлантичним і Тихим океанами, на Панамському перешийку. Республіка являє собою досить типову латиноамериканську країну з усіма особливостями місцевого колориту.

Гондурас - невелика країна в Центральній Америці, на перешийку, що з'єднує два континенти. Вона розташована на древніх індіанських землях, і не дивно, що звичаї і традиції індіанців досі тут надзвичайно сильні. Відправитися на відпочинок в Гондурас може хіба що особливо відважний і навіть відчайдушний турист.

Карибська країна Куба вже давно виживає в складних умовах, сяк-так зводячи кінці з кінцями. Держава являє собою райський острів для туристів, і надзвичайно закриту, неймовірно бідну країну для місцевих жителів, яким, проте, вдається не сумувати і як і раніше дивитися на життя з позитивом.

Як то кажуть, «Ямайка - це не тільки білосніжні пляжі і чарівна музика в стилі регі. Ямайка - це щось більше». Прочитавши цю статтю, ви відчуєте справжню унікальність цього маленького райського куточка в Карибському морі.