Цікаві факти про Словенію

Словенія — маленька країна в Центральній Європі, що утворилася після розвалу Югославії. Попри скромні розміри цієї держави, природа тут вкрай різноманітна. На півночі гори і прохолода, а на півдні море й багато тепла.

Цікаві факти про Боснію і Герцеговину

Молода балканська держава Боснія і Герцеговина з’явилася на мапі світу відносно недавно. Вона утворилася лише в 1992 році після ліквідації Югославії. Проте, на цих землях давно вже сформувалася унікальна культура, за якою сюди і їдуть туристи.

Албанія

Албанія — маленька сонячна країна в південно-східній Європі, розташована в західній частині Балканського півострова, уздовж узбережжя Адріатичного моря. Після кількох десятиліть комуністичного правління вона повільно переходить до системи відкритої ринкової економіки, рухаючись на шляху до прогресу. 

Андорра

Князівство Андорра — одна з крихітних європейських держав, затиснутих між могутніми сусідами. Втім, розміри не завжди мають значення, адже всі карликові держави Європи дуже багаті, а їх жителі ведуть сите й безбідне життя.

Кремль

Росія — величезна, неосяжна країна. Така велика, що багато людей, які проживають на її території, не знають і малої дещиці всього того, що таять у собі її безкраї простори.