Цікаві факти про Словенію
Написати коментар

Словенія — маленька країна в Центральній Європі, що утворилася після розвалу Югославії. Попри скромні розміри цієї держави, природа тут вкрай різноманітна. На півночі гори і прохолода, а на півдні море й багато тепла.

Цікаві факти про Боснію і Герцеговину
Написати коментар

Молода балканська держава Боснія і Герцеговина з’явилася на мапі світу відносно недавно. Вона утворилася лише в 1992 році після ліквідації Югославії. Проте, на цих землях давно вже сформувалася унікальна культура, за якою сюди і їдуть туристи.

Албанія
Написати коментар

Албанія — маленька сонячна країна в південно-східній Європі, розташована в західній частині Балканського півострова, уздовж узбережжя Адріатичного моря. Після кількох десятиліть комуністичного правління вона повільно переходить до системи відкритої ринкової економіки, рухаючись на шляху до прогресу. 

Андорра
Написати коментар

Князівство Андорра — одна з крихітних європейських держав, затиснутих між могутніми сусідами. Втім, розміри не завжди мають значення, адже всі карликові держави Європи дуже багаті, а їх жителі ведуть сите й безбідне життя.

Кремль
Написати коментар

Росія — величезна, неосяжна країна. Така велика, що багато людей, які проживають на її території, не знають і малої дещиці всього того, що таять у собі її безкраї простори.