Ми підготували для Вас цікаві факти про Данію. Адже Данія входить до п'ятірки країн, де найкраще жити і стає все більш цікавою країною для туристів. Європейці приїжджають сюди постійно, щоб оцінити красу островів, а їх там 474, так само їм належить Гренландія. Данська мова до неподобства складна, але у туристів не буває проблем, оскільки у Данії діти починають вивчати англійську мову з 5 класу в обов'язковому порядку.


Цікаві факти про Данію.

-Столиця Данії - Копенгаген.

-Чисельність населення Данії становить - 5,4 млн осіб.

-Офіційна мова - данська.

-Данія дуже дисциплінована, консервативна і дорога країна. Великі податки на нерухомість, автомобілі і навіть із заробітку держава мало не половину забирає собі.


-Саме в Данії вперше з'явився всім відомий конструктор «LEGO», що є абревіатурою від «leg godt», у перекладі «грайте добре».

-Данія подарувала нам відомих людей, таких як письменник Ганс Крістіан Андерсен і фізик Нільс Бор лауреат Нобелівської премії, і Ларс Ульріх засновник групи «Metallica»

-Прапор Данії має такий вигляд: Прапор Данії

-Данія налічує 14 лауреатів Нобелівської премії, з них одна - Премія Миру, чотири Премії з літератури і п'ять - з фізіології або медицини. 

-З 1989 року дозволено реєструвати шлюби гомосексуалістів.

-Через дефіцит бензину після другої світової війни, більшість данців пересіли з автомобілів на велосипеди. Криза пройшла, а звичка залишилася, тепер велосипед - найпопулярніший вид пересування.

-Данія славиться своєю випічкою і морепродуктами, з одних і тих же продуктів готують різноманітні і найголовніше смачні страви. Правда ціни в ресторанах зашкалюють.

-Клімат в Данії практично не змінюється з місяця в місяць. Майже одна і та ж плюсова температура, що взимку, що влітку.

-У Данії роботодавці оплачують сніданок, обід і вечерю своїм співробітникам. Навіть у  дрібної компанії є своя їдальня і кухар. А щоб звільнити співробітника, його зобов'язані попередити за два місяці до звільнення щоб за цей час він зміг знайти нову роботу.

-На данських вулицях практично неможливо побачити порожні пластикові пляшки. Річ у тому, що такі пляшки вигідно здавати за гроші. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter