На достатньо неординарний крок пішла влада Ліхтенштейну, маленької європейської країни з населенням 37 тисяч осіб, і площею 160 км². Саме цю країну можна орендувати на добу, але це можуть дозволити собі досить заможні туристи. Всього за 70 тисяч доларів на добу, а це і є вартість такого задоволення, кожна людина має унікальну можливість відчути себе справжнім монархом.

У вартість оренди включено комфортне розміщення 150 гостей і можливість введення власної грошової одиниці та дорожніх знаків. У перелік королівських задоволень також включені: насолода запаморочливими краєвидами Альпійських гір та рівнин, відвідування старовинних замків, цікаві екскурсії по місту Вадуц, захопливі поїздки на санях, лижах та сноуборді, дегустація вишуканих вин з королівських погребів і звичайно святковий феєрверк. А от якщо новоспечений монарх побажає індивідуальний герб і урочисту процесію, то це потребуватиме додаткових капіталовкладень.

Бронювання відбувається не менше ніж за 6 місяців до орієнтовної дати приїзду та у разі скасування броні штраф становить 50% від передоплати.

Monobank [CPS, API] UA

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter