Написати коментар

На достатньо неординарний крок пішла влада Ліхтенштейну, маленької європейської країни з населенням 37 тисяч осіб, і площею 160 км². Саме цю країну можна орендувати на добу, але це можуть дозволити собі досить заможні туристи. Всього за 70 тисяч доларів на добу, а це і є вартість такого задоволення, кожна людина має унікальну можливість відчути себе справжнім монархом.

У вартість оренди включено комфортне розміщення 150 гостей і можливість введення власної грошової одиниці та дорожніх знаків. У перелік королівських задоволень також включені: насолода запаморочливими краєвидами Альпійських гір та рівнин, відвідування старовинних замків, цікаві екскурсії по місту Вадуц, захопливі поїздки на санях, лижах та сноуборді, дегустація вишуканих вин з королівських погребів і звичайно святковий феєрверк. А от якщо новоспечений монарх побажає індивідуальний герб і урочисту процесію, то це потребуватиме додаткових капіталовкладень.

Бронювання відбувається не менше ніж за 6 місяців до орієнтовної дати приїзду та у разі скасування броні штраф становить 50% від передоплати. 

Якщо стаття видалася вам цікавою, будь ласка, поділіться нею з друзями в соцмережах

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter