Іспанська мова

Іспанська мова є однією з найкрасивіших у світі, крім того сьогодні вона входить в число найпоширеніших мов. Іспанська дуже легка у вивченні, тому якщо ви досі не визначилися, яку мову вчити наступною, обов'язково зверніть увагу на ту, якою говорили визначні діячі мистецтва Сервантес, Веласкес і Пікассо.

Латинська мова

Латинська мова, в наші часи, немов загадка. Наче існує, але до якої частини світу вона належить? Здається, відома вона, хіба що - лікарям, біологам, археологам та юристам. Але латина має дуже цікаву історію! І хоча й вважається мертвою мовою, не втратила свого впливу і в сьогоденні! 

Факти про арабську мову заслуговують окремого тому енциклопедії. Воно й не дивно. Ця найдавніша мова кочівників аравійських пустель зараз входить до п’ятірки найбільш поширених у світі. Чверть мільярда людей розмовляють арабською з народження! 26 країн визнали її офіційною.

Німецька мова - це ключова мова в Європейському Союзі, і в економічному відношенні набуває все більшого значення в країнах Центральної та Східної Європи.

Більшість людей досі вважають, що корейська, китайська і японська мови майже одне і те саме, туди ж приписують менталітет і культуру. Але це зовсім не так - японська настільки відокремлена, що лінгвісти досі не знають, до якої мовної системи її зарахувати.