А чи відомо вам, якою силою володіє погляд людини? Про цей дивовижний феномен і піде мова в нашій статті.

Одного разу на нараді начальник в досить різкій формі зробив зауваження одному зі своїх підлеглих. Робочий промовчав, при цьому «впився поглядом» в людину, від якої отримав наганяй. Усі присутні люди бачили, як через кілька хвилин начальник впав, ударившись головою об стіл з важким подихом. Швидка приїхала за лічені хвилини і констатувала смерть ... Після розтину патологоанатом ніяк не міг второпати, як могло абсолютно здорове серце ні з того, ні з сього перестати битися. Розслідування у цій справі проводив полковник міліції. Справа зайшла в тупик. Всі вчені та фахівці давали йому одну і ту ж відповідь: «вбивчий погляд ... науці даний факт встановити не вдалося».


Але ось в історії знайдеться чимало випадків, які пов'язують з поглядом. В одній газеті описувався нез'ясовний випадок: Стів Мак Келлан, житель Канади, відправився на полювання. Там його і наздогнала ведмедиця грізлі. В той момент, коли чоловік лежав на землі, притиснутий розлюченим звіром, захищав, на інстинктивному рівні, своє обличчя і горло. Виставивши перед собою руку з затиснутим в ній ножем, він впився поглядом у ведмедицю. Далі сталося неймовірне: дика тварина завмерла на місці. Хоч чоловікові і було прекрасно відомо про те, що такі дії тільки ще більше розлютять тварину, нічого не міг з собою вдіяти і все продовжував невідривно дивитися прямо в зіниці з повним відчаєм. Що ж сталося потім? Ведмідь упав на землю як мертвий. Після ретельного огляду на тварині не було виявлено жодної подряпини. Фахівці встановили, що причиною смерті став біоенергетичний імпульс, що виходить з людських очей, який і зруйнував нервові клітини мозку тварини.

Як запевняють вчені, нічого незвичайного в такому явищі немає. Споконвіку було заведено вважати, що погляд людини, яка перебуває на самому краю, наділений такою неймовірною силою, яка здатна завдати шкоди тому, хто є безпосередньою загрозою. Саме тому і стали зав'язувати очі перед виконанням смертного вироку.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter