Написати коментар

 

А чи відомо вам, якою силою володіє погляд людини? Про цей дивовижний феномен і піде мова в нашій статті.

Одного разу на нараді начальник в досить різкій формі зробив зауваження одному зі своїх підлеглих. Робочий промовчав, при цьому «впився поглядом» в людину, від якої отримав наганяй. Усі присутні люди бачили, як через кілька хвилин начальник впав, ударившись головою об стіл з важким подихом. Швидка приїхала за лічені хвилини і констатувала смерть ... Після розтину патологоанатом ніяк не міг второпати, як могло абсолютно здорове серце ні з того, ні з сього перестати битися. Розслідування у цій справі проводив полковник міліції. Справа зайшла в тупик. Всі вчені та фахівці давали йому одну і ту ж відповідь: «вбивчий погляд ... науці даний факт встановити не вдалося».


Але ось в історії знайдеться чимало випадків, які пов'язують з поглядом. В одній газеті описувався нез'ясовний випадок: Стів Мак Келлан, житель Канади, відправився на полювання. Там його і наздогнала ведмедиця грізлі. В той момент, коли чоловік лежав на землі, притиснутий розлюченим звіром, захищав, на інстинктивному рівні, своє обличчя і горло. Виставивши перед собою руку з затиснутим в ній ножем, він впився поглядом у ведмедицю. Далі сталося неймовірне: дика тварина завмерла на місці. Хоч чоловікові і було прекрасно відомо про те, що такі дії тільки ще більше розлютять тварину, нічого не міг з собою вдіяти і все продовжував невідривно дивитися прямо в зіниці з повним відчаєм. Що ж сталося потім? Ведмідь упав на землю як мертвий. Після ретельного огляду на тварині не було виявлено жодної подряпини. Фахівці встановили, що причиною смерті став біоенергетичний імпульс, що виходить з людських очей, який і зруйнував нервові клітини мозку тварини.

Як запевняють вчені, нічого незвичайного в такому явищі немає. Споконвіку було заведено вважати, що погляд людини, яка перебуває на самому краю, наділений такою неймовірною силою, яка здатна завдати шкоди тому, хто є безпосередньою загрозою. Саме тому і стали зав'язувати очі перед виконанням смертного вироку.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter