Келихи

Промовляючи тост, у нас, та й у всьому світі заведено цокатися келихами. Цей жест став своєрідним застільним ритуалом, відпрацьованим до автоматизму. Але яка історія походження такого звичаю? Спробуємо розібратися.

Годинник на дорозі

Педантичність, пунктуальність та увага до дрібниць — риси, які вважають по-справжньому німецькими. До прикладу, британський письменник Адам Флетчер у своїй книзі «Як стати німцем» зауважує, що характер німців — це незмінне захоплення розпорядком дня, постійне невдоволення сервісом та …

Бедуїн

Кожна країна світу унікальна у своїх звичаях і традиціях. Відвідуючи ту чи іншу країну, ми рідко замислюємося про дотримання місцевих звичаїв. Єгипет – одна з найпопулярніших туристичних країн, яка багата не тільки шикарними курортами, але й великою історією і традиціями.

Екзотична країна слонів і поважних корів, танців і барвистих сарі — Індія тільки здається краєм свободи й веселощів. Насправді життя на півострові Індостан підпорядковане традиціям, а звичай велить стримувати емоції. Навіть туристам тут не дарують відкидання місцевих правил. Тож давайте дізнаємось про традиції і звичаї цієї країни контрастів.

Народна республіка, якою є сучасний Китай, поєднує дух комунізму і стародавні уявлення про світ. Релігійні традиції продовжують жити у місцевих забобонах і звичаях. Колективізм у всьому не применшує значення сім'ї. Ставлення до іноземців також просякнуто традиційними нормами, про які не буде зайвим дізнатись просто зараз.