Написати коментар

 

Чужі міста ваблять нас тим більше, чим цікавіше про них оповідають мандрівники. Кіно — ще той оповідач (!), який спонукає зібратись просто зараз. Куди? - Обирайте за декораціями десяти кращих фільмів про подорожі! 

 

1. Римські пригоди (2012)Фільм розповідає про події, що відбуваються в одному з найдивовижніших міст - Римі. У ньому переплітаються кілька історій, створюючи цікавий і захопливий сюжет. Ви зможете побачити історію відомого архітектора Джона, який, гуляючи по місту, згадує проведену в Римі юність. Історію молодого хлопця Джека, який не бажаючи того сам, закохується в подругу дівчини. Історію клерка, який прокинувся знаменитістю, але незабаром почав втомлюватися від того, що відбувається. Багато всього цікавого та непередбачуваного відбудеться з подружньою парою з провінційного містечка.

Римські пригоди (2012)

 

2. Залягти на дно в Брюгге (2008) - кримінальна комедія про кілерів-невдах, яким не чужі сором і співчуття. Проваливши завдання, вони залягають на дно у маленькому містечку. Один насолоджується місцевим колоритом, інший — страждає через нудну провінційність цього Брюгге. Втеча з місця злочину перетворюється на подорож від агресії до милосердя, від готовності на вбивство до самопожертви.

Залягти на дно в Брюгге (2008)

 

3. Кон-Тікі (2012) - мандрівка на плоту з Перу в Полінезію, а це близько 6 тисяч кілометрів! Тихий океан зустрічає 6 сміливців у всеозброєнні: акулами, скатами і штормами. З метою довести всім, що Полінезію заселили такі ж сміливці на плотах, герої фільму покладаються лише на свої сили й... креслення інків. Біографічне кіно про норвезького вченого Тура Хеєрдала завершується, як і у житті — перемогою людини над стихією.

Кон-Тікі (2012)

 

4. З Африки (1985) - спогади леді з Данії про кенійську плантацію кави, невірного чоловіка і свободолюбного мисливця з племені масаї. За сюжетом однойменної книги баронеса Карен змушена жити то у Європі, то в Африці. Вона доставляє провіант учасникам Першої Світової війни, навчає тубільців грамоті, а колишнього й нового чоловіків — сімейному життю. Опір чекає її на всіх фронтах, і врешті Карен повертається на Батьківщину — навченою новим, племінним звичаям.

З Африки (1985)

 

5. Труднощі перекладу (2003) - екзистенційна зустріч двох американців у Токіо. Для героїв Скарлетт Йоханссон і Білла Мюррея це справжня поїздка далеко від дому і звичного оточення. Для глядачів — подорож внутрішнім світом закоханих, що опинились в екзотичному зовнішньому середовищі. "Любовний роман без завершення" і"фільм про подорож без дороги" - критики визнали "Труднощі перекладу" однією з найкращих стрічок "нульових" років.

Труднощі перекладу (2003)

 

6. Стежки (2013) - мелодраматична подорож Австралією однієї жінки, 4 верблюдів і собаки. Декорації піщаної пустелі налаштовують на медитативний лад, але поява фотографа з National Geographic збагачує стрічку емоціями й пригодами. Маленький караван, де героїня перемагає обставини і себе, а герой — фіксує ці метаморфози на камеру, прямує до узбережжя Індійського океану. Саме тут й завершується автобіографічна книга Робін Девідсон, узята за основу фільму.

Стежки (2013)

7. Неймовірна подорож містера Співета (2013) - сімейний пригодницький фільм. Особливо цікавий для батьків юних геніїв та школярів-розумників. Герой фільму саме такий, тож у 10 років винайшов вічний двигун. Мешканець провінційної ферми навіть розмістив своє відкриття в інтернеті. Уважаючи його за поважного професора, науковці запрошують містера Співета у Вашингтон. Чи відмовиться хлопчак від вручення премії у столиці? - Звісно, що ні. Чи розповість про майбутню подорож батькам? - ...

Неймовірна подорож містера Співета (2013)

 

8. Світло навкруги (2005) - трагікомедія, знята у жанрі пригод. Цього разу Елайджа Вуд вирушає не у Мордор, а в Україну — на пошуки містечка Трохимбрід. У ньому він сподівається зустріти жінку, яка врятувала його дідуся-єврея від нацистів. Супутниками американського колекціонера стають "чоткий пацан" Алекс і його дідусь-антисеміт. Подорож кружляє навколо Одеси й повертає час до Другої Світової Війни. Дивакуватий іноземець роздумує про подвиги й мораль, а місцеві провідники — про еміграцію його коштом.

Світло навкруги (2005)

 

9. 7 років у Тибеті (1997) - пригодницька драма з автобіографічним сюжетом. Бред Пітт, якому після виходу стрічки заборонили відвідувати Китай, зіграв австрійського альпініста. На світанку Другої Світової війни той намагається підкорити Гімалаї. Натомість, потрапляє у полон, знайомиться з Далай Ламою і стає свідком захоплення Тибету китайськими комуністами. Поки сміливець намагається не потонути у вирі історичних подій, вдома зростає його син. Наступне сходження у гори вони починають уже разом.

7 років у Тибеті (1997)

 

10. Дика (2014) - це життєствердна драма, в якій жінка знаходить саму себе у мандрівці дикою Америкою. Подорож героїні Різ Візерспун охоплює майже 2000 км Тихоокеанського хребта. На старті вона зустрічає глядача пригніченою і розбитою, а на фініш виходить сильною та впевненою у собі. Трагедія особистого життя стає менш болючою з кожним новим кроком. Шлях від малодушності до гармонії з собою веде через Каскадні гори й піки С'єрра Невада — величні краєвиди США. В суворому випробуванні на сміливість, мандрівниця гартує і тіло, і характер.

Дика (2014)

 

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter