Написати коментар

Найбільше місто на Прикарпатті - назване на честь відомого митця та громадського й політичного діяча Івана Яковича Франка. Воно таке компактне, що аж здається ляльковим ... Пропонуємо Вашій увазі дізнатися дещо цікаве про місто Івано-Франківськ.

Написати коментар

«Перлина біля моря», українська столиця гумору – це все Одеса-мама, місто на півдні України. Його важко уявити без Потьомкінських сходів, без кіно, без ринку, без моря… Це місце, куди хочеться повертатися знов і знов. У нього неможливо не закохатися. Але що так манить усіх туристів до цієї Південної Пальміри?

Написати коментар

 

У всіх Київ асоціюється з каштанами, музеями, Хрещатиком. А які ще цікавинки він приховує від нас? Пропонуємо Вашій увазі цікаві факти про місто Київ.

Написати коментар

Кам’янець-Подільський впродовж багатьох століть знаходився в епіцентрі військових і політичних змагань, і тим його історична доля надзвичайно подібна до долі самої України. Місто завжди приваблювало своїм вигідним розташуванням на перехресті торгових шляхів, красою і багатством навколишніх земель, і тому ніколи не мало спокою від навколишніх сусідів.

Написати коментар

Львів величний та багатогранний. За красу його вуличок та вишуканість архітектури Львів називають Маленьким Парижем. До речі, завдяки схожості зі столицею Франції, саме у Львові свого часу знімався фільм «Три мушкетери»...