Батуринський палац гетьмана Кирила Розумовського

Палац гетьмана України Кирила Розумовського в м. Батурин — єдиний збережений гетьманський палац на теренах нашої держави. Щоб відчути велич цієї споруди, пропонуємо вам факти у цифрах.

Кам'янець-Подільська фортеця

Україна - неймовірна своєю природою, чудовими історичними пам’ятками, старовинними традиціями і розумними людьми. У цій статті ми створили добірку цікавих туристичних місць нашої країни.

Якщо ви не маєте можливості поїхати на Мертве море на Близькому Сході не впадайте у відчай. В Україні є своєрідний аналог цієї водойми — Лемурійське озеро, яке має ще другу назву Рожеве. Втім, місцеві жителі називають його між собою просто ямою — і все через цікаву історію виникнення озера.

У Києві розташована одна із найдавніших православних святинь, унікальний монастирський комплекс – Києво-Печерська Лавра. Розкинулася вона на крутих пагорбах правого берега Дніпра, велично увінчана золотими куполами.

Якщо ви бажаєте побачити Україну такою, яка вона була за часів козацтва – острів Хортиця, що знаходиться на славному Запоріжжі, чекає на вас. Тут дійсно немало пам’яток старовини, культури і архітектури, а історична спадщина острова зумовлена його місцем розташування та природними багатствами.