Кам'янець-Подільська фортеця

Україна - неймовірна своєю природою, чудовими історичними пам’ятками, старовинними традиціями і розумними людьми. У цій статті ми створили добірку цікавих туристичних місць нашої країни.

Якщо ви не маєте можливості поїхати на Мертве море на Близькому Сході не впадайте у відчай. В Україні є своєрідний аналог цієї водойми — Лемурійське озеро, яке має ще другу назву Рожеве. Втім, місцеві жителі називають його між собою просто ямою — і все через цікаву історію виникнення озера.

У Києві розташована одна із найдавніших православних святинь, унікальний монастирський комплекс – Києво-Печерська Лавра. Розкинулася вона на крутих пагорбах правого берега Дніпра, велично увінчана золотими куполами.

Якщо ви бажаєте побачити Україну такою, яка вона була за часів козацтва – острів Хортиця, що знаходиться на славному Запоріжжі, чекає на вас. Тут дійсно немало пам’яток старовини, культури і архітектури, а історична спадщина острова зумовлена його місцем розташування та природними багатствами.

Українські Карпати – унікальний і величний край, з неповторною дикою природою, який закохує в себе раз і назавжди. Що ж цікавого і водночас надзвичайно гарного можна тут знайти? Пропонуємо вам своєрідний рейтинг найкращих місць карпатської України...