Книга «Їсти, молитися, кохати»Автор ..................................... Елізабет Ґілберт

Оригінальна назва ................. Eat, Pray, Love

Мова оригінальної книги ....... Англійська

Жанр ....................................... Мемуари, автобіографія

Категорія книги .................... Нехудожня література

Рік першої публікації ............. 2006

Світовий наклад ................... Понад 10 млн примірників

Кількість сторінок ................ 416

Громадянство автора .......... США

Діяльність автора ................ Письменниця

buy button


Анотація

У 32 роки в Елізабет Гілберт було все, про що тільки можна мріяти — освіта, будинок, чоловік, й успішна кар’єра письменниці. Але все це якось раптово зруйнувалося.

Судові тяжби, виснажливе розлучення, а в наслідку невдалий роман із хлопцем на ім’я Девід усе це призвело до думки круто змінити своє життя й перестати жаліти себе, вирушивши в подорож. Було вирішено провести рік за межами своєї країни по чотири місяці в Італії, Індії й Індонезії.

Вибір країн не був випадковим, Італія була обрана через бажання вивчити мову й пізнати всю красу бурливого життя європейців. У Римі Елізабет піддається задоволенню смакувати традиційну кухню, насолодитися свободою, відвідати футбольний матч і прислухатися до милозвучності італійської мови.

Потім героїня проживає деякий час в ашрамі, у віддаленій сільській місцевості в Індії. Гілберт проводить свої дні в медитації і спогляданні. Чим ближче вона наближається до Бога, тим більше вона розуміє, що однією з її головних перешкод нездатність відпустити ситуацію. Завдяки важкій роботі і прийняттю обітниці мовчання, приходить усвідомлення безглуздості переживань.

Духовна одіссея героїні закінчується відвідуванням острова Балі. Елізабет хоче знайти баланс між мирськими задоволеннями (Італія) і духовною відданістю (Індія). «Балійці є глобальними господарями балансу», пише Гілберт. І як нагороду за перемогу над самою собою, Елізабет зустрічає нову любов і знаходить довгоочікувану гармонію.

Ще немає відгуків
Написати відгук
  • Оригінальність
    0/5
  • Користь книги
    0/5
  • Цікаво читати
    0/5
  • Перечитаю ще
    0/5
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter