Цікаві факти про літо

Літо, це пора року, яку з нетерпінням чекають більшість людей, що живуть у Північній півкуліОднак, не завжди літо буває добрим. Для спекотних країн — це посуха, брак питної води, проблеми з пиловими бурями тощо.

10 цікавих фактів про зиму

Для когось зима найприємніша, а для когось найненависніша пора року. Усе залежить від того, як на неї дивитися. Декому до душі тріскучий мороз, пухнастий сніг і закутані снігом пейзажі, а хтось бачить у зимі лише бруд і холод.

10 цікавих фактів про осінь

Кожна пора року має свою неповторну чарівність. Але в метушні повсякденного життя мало хто має можливість насолодитися нею. Давайте дізнаємося, деякі цікаві факти про осінь...

Чому листя восени жовтіє і опадає

З приходом осені зовнішній вигляд дерев змінюється. На зміну густим зеленим кронам приходять яскраві багряно-червоні «шапки» листя, які потім і зовсім опадають. Давайте дізнаємося, чому зелене листя змінює своє забарвлення, і навіщо дерева позбуваються від них щороку.

Цікаві факти про погоду та клімат

Погода ніколи не перестає нас дивувати, своєю мінливістю й непередбачуваністю, красою та розмаїттям, що дарує життя, і навпаки, незрозумілою силою руйнування. Тепер погода здивує вас ще й цікавими фактами з цієї статті.