12 цікавих фактів про підземні води

Далеко не вся вода на Землі знаходиться на поверхні. Величезні її запаси таяться в надрах нашої планети. Сучасна наука відносить до підземних вод ті запаси води, які знаходяться у верхній частині земної кори, причому неважливо, у якому стані вони перебувають...

Цікаві факти про повітря

Ми не бачимо повітря, але воно оточує нас. Його наявність одна з ключових властивостей нашої планети, завдяки якій на Землі існує життя. Навіть якщо не брати до уваги дихання, виявиться, що повітря має критичне значення для всього живого.

Цікаві факти про літо

Літо, це пора року, яку з нетерпінням чекають більшість людей, що живуть у Північній півкуліОднак, не завжди літо буває добрим. Для спекотних країн — це посуха, брак питної води, проблеми з пиловими бурями тощо.

10 цікавих фактів про зиму

Для когось зима найприємніша, а для когось найненависніша пора року. Усе залежить від того, як на неї дивитися. Декому до душі тріскучий мороз, пухнастий сніг і закутані снігом пейзажі, а хтось бачить у зимі лише бруд і холод.

10 цікавих фактів про осінь

Кожна пора року має свою неповторну чарівність. Але в метушні повсякденного життя мало хто має можливість насолодитися нею. Давайте дізнаємося, деякі цікаві факти про осінь...