Метеорит Гоба

Приблизно 80 тисяч років тому, на нашу планету впав астрономічний об'єкт. Виявили його порівняно недавно, і тепер сюди приїздять тисячі туристів щоби поглянути на цю космічну дивовижу.

Усі милувалися Ніагарським водоспадом: хтось на фото, хтось наживо, хтось у кіно та записах відео. Який має вигляд цей виличний витвір природи знають усі. Однак, що ж він ховає за своїми бурхливими водами і чи є в нього таємниці? Про все цікаве, що ви не знали або не замислювалися, далі у статті.

Свіжий, теплий, прохолодний, легкий, палючий, ласкавий. Таким може бути тільки вітер. А чи знаєте Ви, що 15 червня ми відзначаємо всесвітній день вітру?

Смарагдово-зелене озеро Морське Око одна з найвпізнаваніших пам'яток в Польщі. Це найбільше озеро в Татрах, що розташоване на Висоті 1395 м над рівнем моря. Водойма користується небаченою популярністю не лише в середовищі туристів. З усіх континентів сюди з'їжджаються художники, щоби відтворити на своїх полотнах це диво світу.

Бурштин

Бурштин або янтар це не мінерал, а скам'яніла смола деяких давніх дерев, які пускали коріння 38-120 мільйонів років тому. Його появі сприяла критична зміна рослинного покриву Землі.