Усі милувалися Ніагарським водоспадом: хтось на фото, хтось наживо, хтось у кіно та записах відео. Який має вигляд цей виличний витвір природи знають усі. Однак, що ж він ховає за своїми бурхливими водами і чи є в нього таємниці? Про все цікаве, що ви не знали або не замислювалися, далі у статті.

Свіжий, теплий, прохолодний, легкий, палючий, ласкавий. Таким може бути тільки вітер. А чи знаєте Ви, що 15 червня ми відзначаємо всесвітній день вітру?

Смарагдово-зелене озеро Морське Око одна з найвпізнаваніших пам'яток в Польщі. Це найбільше озеро в Татрах, що розташоване на Висоті 1395 м над рівнем моря. Водойма користується небаченою популярністю не лише в середовищі туристів. З усіх континентів сюди з'їжджаються художники, щоби відтворити на своїх полотнах це диво світу.

Бурштин

Бурштин або янтар це не мінерал, а скам'яніла смола деяких давніх дерев, які пускали коріння 38-120 мільйонів років тому. Його появі сприяла критична зміна рослинного покриву Землі.

Поклади артезіанської води знаходяться на глибині від 100 до 300 метрів. Артезіанський басейн залягає між двома шарами водонепроникної породи, що створює високий тиск води.