Написати коментар

                

Одна з мальовничих гір у китайській провінції Хунань отримала нову назву - «Алилуя, Аватар!». Саме вона стала прототипом ландшафту Пандори. Китайські чиновники зважилися на перейменування на хвилі успіху блокбастера Джеймса Кемерона.

У грудні 2008 року знімальна група провела в Хунані кілька днів, фотографуючи гору Цзянькуньчжу для подальшого відтворення на екрані неземних пейзажів далекої Пандори. Після тріумфу «Аватара» у світовому кінопрокаті влада провінції вирішила використовувати ім'я для приваблення туристів.

Відбулася урочиста церемонія, на якій було оголошено про нове ім'я гори Цзянькуньчжу, висота якої становить понад тисячу метрів. Чиновники очікують, що подивитися на «Алилуя, Аватар!» Туристи з'їдуться вже в середині лютого.


«Пандора далеко, а Чжанцзяцзе близько», - рекламує міська влада.
Місце знамените своїми кварцитовими скелями, висотою до 800 метрів. Найвищі піки Улін'юань досягають висоти понад 3 км над рівнем моря. Гори являють собою мальовниче видовище: величезні кам'яні стовпи над тропічним лісом, порізані гострі вершини, водоспади, гігантська система печер. Вхід в парк коштує 158 юанів і дає право відвідувати парк протягом двох днів.

Гори з фільму Аватар                     Гори з фільму Аватар                    Гори з фільму Аватар                                  

Аеропорт розташований за 10 км на захід від міста Чжанцзяцзе, це за 33 км від входу в парк, звідти ходять рейсові автобуси до міста. Мікроавтобуси зупиняються навпроти залізничного та автомобільного вокзалу, до села і входу в парк можна дістатися за одну годину. Потяги ходять до Чженчжоу, Гуанчжоу та інших обласних центрів Китаю.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter