Єллоустонський національний парк
Написати коментар

На нашій планеті є безліч дуже красивих і незвичайних місць, що в будь-яку мить можуть перетворитися в найстрашніші місця на Землі. Це можна сказати і про вулкан Єллоустон, що розташований в Національному Єллоустонському парку США, в штаті Вайомінг, який вельми справедливо величають супервулканом.

Ураган
Написати коментар

Ураган — це одна з найпотужніших стихій, що здатна спричинити великі руйнування та людські жертви. З цією стихією неможливо боротися, але сьогодні люди вже вміють передбачати її появу та слідкувати за переміщеннями.

Руїни будинку
2 Коментарів

Землетрус — найбільш руйнівне і непередбачуване стихійне лихо. Для мешканців Європи він здається рідкістю тільки тому, що ми не відчуваємо слабких підземних поштовхів. А ось на узбережжях Тихого океану до них прислуховуються щомиті - 3 землетруси на день тут звична справа.

1 Коментар

Цунамі — це одне з найнебезпечніших природних явищ, яке виникає в океанічних водах внаслідок підземних зміщень. Особливістю хвиль, спричинених цунамі в порівнянні зі звичайними є те, що вони мають більшу швидкість від 50 до 1000 кілометрів на годину й здатні переносити набагато більше енергії.

Написати коментар

Термін «вулкан» походить від латинського «Volcanus» або Вулкан — римський бог вогню. Спочатку римляни використовували термін для позначення вулкана Етна, де за їх повір'ям перебувала кузня Вулкана...