Написати коментар

Так, у світі грибів існує, так званий, "Фізарум багатоголовий", який вміє вирішувати інтелектуальні завдання. Він знає, як сидіти на дієті, знаходити виходи з лабіринтів та багато іншого, але при цьому у нього повністю відсутні сліди, які хоч чимось можуть нагадувати мозок і ЦНС.

Гриб має забарвлення жовтого кольору, а середовище проживання Фізарума - вологі місця.

Як їжу він використовує бактерії та мікроби. Також він може пересуватися з місця на місце. Його напіврідка структура дозволяє йому зміщуватися спочатку в одну сторону, потім в іншу, нагадуючи маятник. Повний цикл такого руху триває приблизно дві хвилини.

Дослідники вивчили Фізарум і прийшли до висновку, що він наділений інтелектом, і його рівень можна прирівняти до деяких комах, серед яких можна виділити мурах. Японські вчені, систематично відкривають щось дивовижне про природу і зацікавилися специфікою гриба, та прийшли до висновку, що при русі до їжі він може обходити перешкоди і справлятися з завданням проходження лабіринтів, вибираючи найбільш оптимальний шлях до своєї мети.

Говорячи про їжу, слід сказати, що Фізарум досить перебірливий в цьому відношенні. Його їжа збалансована і містить необхідну кількість білків і вуглеводів. Він знає, що необхідно його «організму» в конкретний момент часу і прагне споживати відповідні мікроелементи.

У 2010 році ті ж японські вчені провели дивовижний дослід. Вони розмістили елементи вівсяних пластівців на території, що охоплює майже 40 міст. Для того щоб дістатися до них, гриб почав розростатися і згодом утворив цілу мережу, яку оцінили неймовірно високо з точки зору економічності і раціональності, порівнявши з японською системою залізниць.

Через якийсь час вчені з Європи повторили аналогічний експеримент в різних країнах і підтвердили думку своїх колег з Японії.

Природа має унікальні здібності, і час від часу яскраво вказує нам на це.

 Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter