Написати коментар

 

У світі існують різні види і сорти грибів. Всі вони цікаві і дивні. Однак серед грибного різноманіття є такий, що вміє свистіти. Ні, не просто видавати шуми, що вловлюються приладами, а звуки чутні людським вухом. Цей диво-гриб називають «сигарою диявола».

Інша назва у гриба - «техаська зірка». За цим визначенням зрозуміле і місце його проростання - штат Техас (США). Другий регіон розселення гриба - японські острови Хонсю і Кюсю. Тільки в цих двох географічних місцях можна зустріти такий гриб. До речі, японці називають його «кіріномітакі». Зазвичай він зустрічається в ущелинах старих пнів або на відмерлих коренях великих дерев.

Назву, пов'язану з сигарою, гриб отримав через схожість з цим предметом. У період проростання він має вигляд довгастого овалоподібного стручка. Після дозрівання рослина лопається і випускає спори. Розкриття грибного стручка супроводжується легким свистом. Його зовнішній вигляд змінюється: гриб стає схожим на квітку.

dfsgsdggh

Дивує «прихильність» гриба до Техасу і островів Японії. Схожі кліматичні умови є і в інших областях Земної кулі. Але ніде крім перерахованих місць гриб не росте.

Вчені, які досліджували генетичний код рослини з'ясували, що «грибні сім'ї» колись росли на одній лінії і розділилися понад 19 млн років тому. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter