Написати коментар

У світі існують різні види і сорти грибів. Всі вони цікаві і дивні. Однак серед грибного різноманіття є такий, що вміє свистіти. Ні, не просто видавати шуми, що вловлюються приладами, а звуки чутні людським вухом. Цей диво-гриб називають «сигарою диявола».

Інша назва у гриба - «техаська зірка». За цим визначенням зрозуміле і місце його проростання — штат Техас (США). Другий регіон розселення гриба — японські острови Хонсю і Кюсю. Тільки в цих двох географічних місцях можна зустріти такий гриб. До речі, японці називають його «кіріномітакі». Зазвичай він зустрічається в ущелинах старих пнів або на відмерлих коренях великих дерев. 

Назву, пов'язану з сигарою, гриб отримав через схожість з цим предметом. У період проростання він має вигляд довгастого овалоподібного стручка. Після дозрівання рослина лопається і випускає спори. Розкриття грибного стручка супроводжується легким свистом. Його зовнішній вигляд змінюється: гриб стає схожим на квітку.

dfsgsdggh

Дивує «прихильність» гриба до Техасу і островів Японії. Схожі кліматичні умови є і в інших областях Земної кулі. Але ніде крім перерахованих місць гриб не росте.

Вчені, які досліджували генетичний код рослини з'ясували, що «грибні сім'ї» колись росли на одній лінії і розділилися понад 19 млн років тому. 

Якщо стаття видалася вам цікавою, будь ласка, поділіться нею з друзями в соцмережах

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter