Дівчина на коні
1 Коментар

Тварини є повноправними учасниками колообігу речовин в природі, адже перша частина з них харчуються виключно рослинами. Друга частина займається полюванням на інших тварин. Третя ж частина віддає перевагу решткам організмів.

2 Коментарів

Безхвості, хвостаті і безногі - все це земноводні, або амфібії. Вони одні з найзагадковіших істот на планеті, оскільки їхнє життя пов'язане і з водою, і з сушею. Земноводні тварини стали першими, хто вибрався на поверхню землі і почав її освоювати як середовище проживання.

2 Коментарів

Мільйони років тому, по землі ходили динозаври, великі і маленькі, хижі і травоїдні. Нам досі відомо про них не так вже й багато, адже все, що у нас є - це їх скам'янілі останки, які цілі епохи лежали десь під ґрунтом. На щастя, палеонтологи вже зібрали і класифікували чимало старих кісток, і склали цілу енциклопедію древніх ящерів.

Написати коментар

Народження і смерть є природною частиною життєвого циклу, але деякі тварини розмножуються всього один раз і покидають цей світ. Це явище відоме як семельпарія.

Написати коментар

Тропічні ліси Амазонки прихистили величезну кількість дивовижних істот. Пропонуємо вам ознайомитися з цими унікальними тваринами.