Написати коментар

Людина - слабке беззахисне створіння, яке може бути позбавлене життя навіть крихітною та непомітною комахою. Але їй доводиться жити з ними на одній планеті та миритися з небезпечними сусідами.

 

Палестинський жовторогий скорпіон

Місцеві жителі ще називають його «несе смерть». І не дарма - доза отрути, яку він впорскує своїй жертві, хоч і не велика, але зате вона куди сильніша, ніж у кобри. 

 Отруйні тварини

 

Королівська кобра

Королівська кобра, яка проживає в Південно-Східній Азії, по праву вважається найбільш отруйною змією. Деякі представники цього сімейства здатні виплюнути отруту на відстань до двох метрів.

Отруйні тварини

 

Товстохвостий африканський скорпіон

Товстохвостий африканський скорпіон може своїм жалом пробити не тільки одяг, але і товсте шкіряне взуття своєї жертви. У Тунісі від його отрути гине до 400 осіб на рік.

Отруйні тварини

 

Яскраво забарвлені жаби дереволази і листолази

Яскраві жаби древолази і листолази, які проживають в Центральній і Південній Америці, можуть виділяти смертельну отруту, а найнебезпечніша представниця сімейства земноводних - листолаз жахливий.

Отруйні тварини

 

Морський їжак Toxopneustes pileolus

Отрута, що виробляється Toxopneustes pileolus, різновидом морського їжака, здатна викликати зупинку дихання і параліч.

Отруйні тварини

 

Равлик Conus

Равлик роду Conus може так вхопити свою жертву, що впорснута ним отрута одразу ж вб'є рибу. А укуси більших равликів ставали причиною смерті людей які невчасно потрапили "під гарячу руку".

Отруйні тварини

 

Риби бородавочники

У тропічних водах Тихого та Індійського океанів живуть риби бородавочники. Дотик до шипів, розташованих на їх плавниках, може виявитися смертельним. А іглобрюх, що влаштувався в Червоному морі, виділяє одну з найбільш сильнодійних отрут - тетродотоксин.

Отруйні тварини

 

Кубомедуза Chironex fleckeri

Найнебезпечніша з медуз - кубомедуза Chironex fleckeri, що мешкає в Австралії. Уражений її отрутою серцевий м'яз викликає смерть людини за чотири хвилини.

Отруйні тварини

 

Восьминоги Hapalochlaena maculosa і Hapalochlaena lunulata

Восьминоги Hapalochlaena maculosa і Hapalochlaena lunulata наводять жах на жителів австралійського узбережжя і Південно-Східної Азії. Отрути з одного восьминога вистачить, щоб паралізувати і вбити 10 чоловік.

Отруйні тварини

 

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter