Цікаві факти про страуса

Дивовижні птахи страуси, не дуже схожі на інших пернатих. Вони вважають за краще бігати, а не літати, що не заважає їм бути відмінно пристосованими до виживання.

Казуар: найнебезпечніший птах у світі — цікаві факти

Казуар — дуже неординарний, нелітаючий птах єдиний у своєму роді. Він мешкає в тропічних лісах Нової Гвінеї, а також на північному сході Австралії. Екстравагантна птиця дуже любить вологі тропічні ліси.

Цікаві факти про синицю

Синиця — птах із родини синицевих, ряду горобцеподібних. Ці пернаті є одними з найпоширеніших птахів у Європі, крім того, синиць можна зустріти також у Центральній і Середній Азії, на Близькому Сході й навіть у Північній Африці.

Пінгвіни

Пінгвіни належать до сімейства нелітаючих морських птахів, які добре плавають і пірнають. Усього їх розрізняють 16 різновидів. Мало хто знає, що ці птахи хижаки й харчуються тільки білковою їжею.

Птахи, дуже цікаві істоти, які освоїли повітряний простір нашої планети, і впевнено в ньому володарюють. Вони бувають дикими і домашніми, деякі з них не вміють літати, маючи інші переваги. Всього вчені нарахували понад 10 000 різновидів птахів, що живуть на всіх материках і безлічі островів.