Цікаві факти про черепах
Написати коментар

Черепахи одні з найдавніших істот нашої планети, їх історія існування налічує приблизно 250 млн років. Ці створіння можна зустріти у воді й на суші на території всіх континентів, за винятком Антарктиди.

Цікаві факти про хамелеонів
Написати коментар

Мабуть, хамелеони є одними з найбільш незвичайних істот на нашій планеті. Їх дивовижні здібності вражають людей і змушують вчених ламати голови.

Плазуни
1 Коментар

Найдавніші тварини, які з'явилися на нашій планеті мільйони років тому це рептилії. Роздвоєний язик, луска, надзвичайна сила і гострі зуби наводять жах на більшість людей. Це дивні створіння і з ними пов'язано багато цікавих фактів.

Написати коментар

Напевно, саме анаконди є одними з найвідоміших у світі змій. Вони відомі навіть там, де вони не водяться, а все тому, що вони є найбільшими представниками свого роду. Причому народний поголос схильний і перебільшувати і без того вражаючі розміри цих створінь, наділяючи їх надприродними здібностями ...

Написати коментар

Даремно дехто вважає, що крокодили недолугі. Ці тварини не тільки розумні, а й хитрі та витривалі. Адже вони вижили протягом багатьох мільйонів років, що говорить про їх пристосованість до існування ...