Цікаві факти про коней

Кінь — тварина, що має чи не найбільше значення в історії людства. Тисячоліттями ці тварини були вірними помічниками і друзями для людей, і хто знає, де б ми були зараз, якби не вони...

Цікаві факти про вовків

Вовки це дуже потайливі й обережні тварини, а їх існування підпорядковане суворим правилам. Проте вченим вдалося багато чого з’ясувати про цих лісових мешканців.

Бурий ведмідь

Ведмідь — найбільший хижак, який мешкає на суші, належить до сімейства ведмежих. Місцем проживання цих тварин є переважно північна півкуля. Ареал проживання: ліси, степи, гори й навіть льоди Арктики.

Леви

Лев — величезна африканська кішка, сильна і граціозна. У дикій природі леви живуть тільки в африканських саванах. Однак, популяція цих хижаків стрімко скорочується через їх повсюдне винищення браконьєрами й місцевими жителями, що обороняють свою худобу від нападу.

Жирафи

Жирафи одні з найбільш дивовижних істот на планеті. Їх довгі шиї, королівські постави, красиві обриси навівають відчуття сюрреалізму. Вони є найвищими тваринами у світі, можуть довго обходитися без води, а також убити лева одним ударом.