Написати коментар
Cкунс

 

Скунс - цікавий звірок, що мешкає на території Північної Америки. Основна його особливість - при небезпеці він кропить свого супротивника рідиною, що виробляється спеціальними залозами під хвостом. Струмінь потрапляє в ціль на відстані до 4-х метрів і надовго перетворює противника в вонючку. Якщо крапля рідини потрапляє на одяг, то можна його відразу викинути. Запах не змити нічим. А ось щоб відмити шкіру може стати в пригоді суміш мила, соди та перекису водню.

Цю особливість також іноді використовують люди, щоб нашкодити недругам. Наприклад, один скунс, підкинутий на завод одягу в США, зіпсував товар на суму в кілька млн. Доларів.

Скунси дуже корисні для американських фермерів. Вони харчуються колорадським жуком та іншими шкідниками садів і городів. Разом з тим вони люблять ласувати бджолами, і за ніч можуть винищити цілий вулик.

Ці тварини ведуть в основному нічний спосіб життя, але можуть розгулювати і вдень. Великі хижаки остерігаються їх. 

В якості експерименту кілька десятиліть тому скунсів намагалися розвести на території Радянського Союзу, проте незвиклі до скунсів хижаки швидко винищили їх, хоча потім дуже страждали від жахливого смороду.

Якщо видалити залози з «ароматичним» секретом, то скунсів можна тримати вдома. Господарі таких тварин стверджують, що вони віддані, акуратні і ласкаві створіння. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter