Написати коментар

Якщо ви вирішили завести для себе гарного та пухнастого товариша, то пропонуємо прочитати нашу підбірку. Ми відібрали 10 найпопулярніших порід собак, які розмалюють ваші будні дні в яскраві барви.

 

Чау-чау

Ця порода собак вважається дуже життєрадісною. Чау-чау мають доволі незалежний характер, хоча по їхньому зовнішньому вигляді про це важко здогадатись. Дані ДНК собак цієї породи підтверджують, що це одна із давніх порід. Вважається, що їхніми предкам були вовки. Вони досить невибагливі до умов проживання чи їжі. Їх можна впізнати по густій шерсті, яку достатньо час від часу розчісувати, щоб квартира залишилась в чистоті. Вони дуже милі на вигляд завдяки своїй пухнастості та кумедній мордочці. 

 Чау-чау

 

Ісландська вівчарка

Ісландська вівчарка була виведена в Ісландії для того, щоб допомагати пастухам виписати худобу. До того ж деякі із них могли займатись не тільки слідкуванням за отарою овець, але навіть були дуже вправними в їх пошуку. Тому не дивно, що такі собаки багато чого помічають, та люблять спостерігати за довкіллям.

 Ісландська вівчарка

 

Аляскинський маламут

Ця порода собак довгий час проживала в Арктиці. Звісно, назва собак цієї породи пов’язана із племенем, яке колись прихистило собак у себе. Аляскинський маламут відноситься до породи їздових собак, які мають дуже давні корені. Маламутів можна назвати безстрашними. Мабуть, тому вони майже не гавкають.

 Аляскинський маламут

 

Бігль

Бігль теж відноситься до породи собак, що мають давнє походження. Він займає почесне місце серед  песиків мисливських порід. Тому не дивно, що цим собакам властивий такий гострий нюх. До того ж бігля можна впізнати по характерному дзвінкому гавкоту. 

 Бігль

 

Померанський шпіц

Назва породи пов’язана із німецькою історичною областю, яка відома під назвою Померанія. Це дуже грайливі та рухливі собаки. Не дивлячись на те, що вони досить маленького розміру, померанські шпіци полюбляють проводити час за іграми.

Померанський шпіц

 

Сибірський хаскі

Собаки цієї породи дуже люблять зиму та гратись у снігу. Вони відносяться до групи їздових собак. Оскільки частіше за все пересуваються в упряжці із іншими собаками пліч-о-пліч, не дивно, що вони не люблять бути на самоті. Гавкіт сибірського хаскі можна почути дуже рідко. В цьому немає нічого дивного. Це особливість собак цієї породи. 

 Сибірський хаскі

 

Золотистий ретривер

Ретривер разом з біглем потрапляють у групу мисливських собак. Дуже активні та кмітливі. Не буде виникати труднощів із дресуванням собак цієї породи. Ретрівери не бувають агресивними до оточуючих, тому вони досить часто стають улюбленцями багатодітних сімей. До того ж саме ретриверів досить часто можна помітити на знімальному майданчику, скоріше за все, завдяки їхній добродушності та незвичайним здібностям до навчання. Ретривер не тільки відзначається дружністю, яку проявляє до людей, він ще й завжди знайде спільну мову із собаками своєї породи та й іншої. 

 Золотистий ретривер

 

Акіта

Досить багато людей знайомі із фільмом «Хатіко». Якщо не дивились, то, певна річ, чули історію вірного собаки, що чекав на всього хазяїна. Йдеться саме про собаку цієї породи, що характеризується відданістю і вірністю своєму хазяїну. До того ж акіти дуже енергійні та грайливі, тому з ними завжди буде чим зайнятись.

 Акіта

 

Бернський Зенненхунд

Бернский Зенненхунд був штучно виведений з метою захисту худоби. Тому вони досить кмітливі, швидко освоюють нові звички. Вважається, що Зенненхунд є гірською породою, перш за все, тому з ними потрібно проводити багато часу в активному русі та грі. 

 Бернський Зенненхунд

 

Цвергшнауцер

Цю породу видає невеликий розмір та характерна для собак цього виду шерсть на підборідді, що має вигляд наче справжнісінька борода. Вони потребують не тільки особливої уваги, але й догляду. Вони дуже грайливі та будуть справжніми друзями та помічниками для дітлахів. Особливого догляду потребує шерсть собаки, яку потрібно час від часу підстригати. 

Цвергшнауцер

Якщо Вам сподобалася стаття, будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах. 

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter