Ернест Хемінгуей: цікаві факти про відчайдушного письменника

Знаменитий письменник Ернест Хемінгуей був вельми непростою особистістю, а життя його було сповнене пригод, у яких він і шукав своє натхнення. Часом у його книгах складно відрізнити правду від вигадки...

Цікаві факти про Марка Твена

Прославлений американський Письменник Марк Твен — геніальний прозаїк, з-під пера якого вийшли книги, перекладені на десятки мов. Твену напрочуд добре вдавалося донести глибокі, серйозні думки в досить простій обгортці пригодницького твору...

Герберт Веллс: цікаві факти про письменника-фантаста

Англійський письменник Герберт Веллс був надзвичайно різнобічною людиною, а політ його фантазії не знав меж. У царині наукової фантастики він є конкурентом Жуля Верна, і якщо останній започаткував цей жанр, то Веллс гідно його продовжив.

Александр Македонський: цікаві факти про видатного полководця

Один із найбільш видатних правителів і полководців у світовій історії, Александр Македонський, створив величезну імперію, що розкинулася на половину відомого тоді світу.

Оскар

На початку ХХ століття чимало українців цілими родинами емігрували до чужих континентів. Унаслідок чого, в Америці опинилося багато українців, які зробили неабиякий внесок у світову науку та культуру.