Написати коментар

 

-Один з найбільш вдалих жартів минулих часів належить англійцю Горацію де Вір Коулу. Він роздав ретельно підібрані квитки в театр чоловікам з лисиною, в результаті чого дивлячись на їхні блискучі черепи з верхнього ряду можна було чітко прочитати грубе слово.

-Гіппократ призначав голубиний послід як засіб від облисіння своїм пацієнтам.

-Людовику XIV, зовсім не хотілося демонструвати оточенню своє рідке волосся. Тому з його подачі почався бум перук, причому не тільки у Франції, але й по всій Європі.

-У США ви часто можете бачити афроамериканок з рідким волоссям на скронях. Дуже часто це наслідок зловживання так званими Афрокосичками. При їх плетінні волосся сильно натягується, завдяки чому пошкоджується і саме волосся, і цибулинка, яка не переносить насильства.

-Куріння, як підкреслюють дерматологи, здатне сприяти процесу випадіння волосся. Це відбувається через викликане постійним курінням порушення кровопостачання фолікул. Разом з тютюновим димом точно так само негативно на фолікули і щільність волосяного покриву можуть впливати шкідливі умови навколишнього середовища і забруднення.

-Лисі чоловіки мають більш мужній вигляд в очах жінок. Брюс Вілліс, Він Дизель, Гоша Куценко, Джейсон Стетхем - справжні секс-символи сучасності.

-Чоловіки, які мають лисину на маківці, втричі частіше стикаються з ішемічною хворобою серця. На думку японських фахівців, в особливій небезпеці знаходяться чоловіки, які облисіли в ранньому віці. Основне завдання волосся - не краса, а підтримка температури мозку. Це прекрасний теплоізолятор, необхідний нашій голові. Гоління наголо - стрес для організму. Він і реагує - волосся починають швидко відростати, зі швидкістю 0,44 мм на добу. Але лише допоки довжина волосся не досягне приблизно 1 см. Потім швидкість падає - функція теплообміну відновлена.

-У середні віки в Європі дами виголювали собі волосся спереду на голові, щоб зробити лоб візуально більшим.

-Лисина візуально старить людей років на 10-15. Щоб приховати лисину багато хто голяться налисо.

-Найпоширеніший тип облисіння (близько 90%) - АНДРОГЕНЕТИЧНИЙ, коли випадіння волосся пов'язане з гормонами - андрогенами та спадковістю. Попри те, що це переважно чоловіча проблема, трапляється вона і у жінок (наприклад, при деяких захворюваннях яєчників, коли вироблення андрогенів у дам збільшується). У чоловіків проявляється у вигляді поступового випадіння волосся по типу "шапочки кардинала": першими починають рідшати волосся на лобі та маківці, у жінок - з маківки, або рідшають по всій голові рівномірно, лобова частина зачіпається рідко.

-На потилиці найбільша концентрація волосся - в середньому 120 цибулинок на квадратний сантиметр, коли на інших ділянках голови - від 30-ти до 60-ти цибулинок на кв. см. Під час операції з трансплантації саме з потилиці волосся пересаджують на маківку.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter