Написати коментар

 

Напевно, у світі не багато людей знають, яка у них група крові. Володіти такою інформацією просто необхідно, оскільки в житті бувають різні ситуації. Наприклад, потрібне термінове переливання крові, а у лікаря немає часу і можливості з'ясовувати, якою групою крові володіє пацієнт. Тому з самого народження у людини визначають приналежність до тієї чи іншої групи крові. При цьому з моменту появи людини на світ вона не змінюється.

А яка група крові найпоширеніша? Давайте в цьому розберемося.

 

Класифікація груп крові.

Здавалося б, вся кров абсолютно однакова. І навіщо необхідно ділити її на групи? Проте кров людини необхідно поділяти у зв'язку з тим, що в ній можуть міститися або бути відсутніми певні антигени та антитіла. Всього нам відомо про чотири групи - перша (О), друга (А), третя (В), четверта (АВ). Саме букви і показують, чи є в крові людини антигени або їх немає.

 

Щоб у процесі переливання крові не вийшло її відторгнення, важливо враховувати сумісність груп крові. Приміром, перша група підходить для людей з усіма іншими групами крові. А друга може застосовуватися для переливань лише тим людям, які мають другу або першу групу крові. А тому, якщо виникне питання, яка група крові найкраща, то однозначної відповіді не буде - важливо завжди звертати увагу на сумісність однієї групи з іншою.

Також крім такого показника, як група крові, важливо звертати увагу і на резус-фактор, який є певним білком, розташованим на поверхні еритроцитів. Коли такий білок присутній, то резус-фактор називається позитивним, в іншому випадку - негативним. Вчені виявили такий факт, що вісімдесят п'ять відсотків людей на планеті є володарями саме першого резус-фактора.

 

Перша група: широко трапляється в природі.

Згідно з відомостями медичних установ, найпоширеніша група крові - перша. Всього на Землі присутньо приблизно п'ятдесят відсотків людей, які мають саме цю групу. А інші вже йдуть за спаданням. Варто відзначити, що група крові яка найрідше трапляється визнана четверта, причому саме негативна. А якщо брати до уваги і резус-фактор, то найбільшого поширення має перша позитивна.

 

Перша група крові: особливості людей.

Ця група вважається майже невередливою, а тому люди, які є володарями такої, відрізняються підвищеною стійкістю до всіляких захворювань, впливів інфекцій і вірусів, а також менш схильні до негативних емоцій. Людина з першою групою крові найчастіше є вольовою, рішучою, сильною і з величезною впевненістю в собі. Люди з такою групою крові завжди знаходяться на шляху до перемоги та великих досягнень. Також ця група крові дозволяє людям витримувати сильні навантаження і міцно стояти під важкими «ударами» долі. Крім цього люди можуть легше домагатися успішних результатів у спорті та бізнесі. Якщо говорити про перевагу людей з першою групою крові до їжі, то можна відзначити велику любов до м'яса, фруктів і овочів. Оскільки така група крові дає підвищений ризик у виникненні хвороб ШКТ, то важливо чітко балансувати харчування і вживати в їжу тільки корисні продукти.

У всякому разі, важливо контролювати здоров'я, незалежно від виду крові, яка тече в жилах. Чітко знати, яка у вас група крові та резус-фактор, дуже важливо і при плануванні народження малюка. Пов'язано це з тим, що під час вагітності кров майбутньої мами може «конфліктувати» з групою крові майбутньої дитини. У цьому випадку наша медична система дозволяє згладжувати або взагалі не допускати подібні ситуації. Саме для розв'язання подібних проблем і необхідно володіти всією потрібною інформацією щодо крові.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter