На нашій планеті чимало незвичайних людей, які або є такими з народження, або набувають дивних здібностей після деяких обставин. Більшість з таких людей нічим не привертають увагу, а їх феномен не можуть пояснити навіть найдосвідченіші служителі науки. Однак є й такі, які користуючись своєю незвичайністю стають знаменитими на весь світ. Давайте розберемося, що ж це за  незвичайні люди світу, фото яких дозволить зрозуміти, що ж дивного в них є.

 

Джаспріт Сінгх Калре

-

Цей юнак відомий під псевдонімом «гумовий хлопчик». А все тому, що його тіло має настільки унікальну гнучкість, що навіть уявити страшно, як він може скрутитися. Йому з легкістю вдається повернути голову на сто вісімдесят градусів, і це не доставляє Джаспріту ніяких незручностей. Але це всього один з численних трюків, якими гнучкий хлопчик може радувати публіку.

 

 

Аму Хаджі

-

Цьому жителю Ірану навіть запропонували «відвідати» сторінки Книги рекордів Гіннеса. Цей чоловік не мився шістдесять років, і всі ці роки він навіть на метр не смів наблизитися до води. Свій вчинок іранець пояснює тим, що в молодому віці, після життєвих невдач, йому захотілося перестати здійснювати гігієнічні процедури. А тепер він абсолютно впевнений в тому, що якщо він хоча б вимиє руки, то захворіє на страшну хворобу. Зараз немитий іранець живе в землянці, але коли стає холодно, то переходить жити в цегляну будову, яку йому спорудили місцеві жителі.

 

Ернандес Гаррідо

-

У цієї людини незвичайність полягає в тому, що він володіє шістьма пальцями на кожній руці. Тобто в підсумку у нього  не десять пальців на руках, як у звичайної людини, а дванадцять. Причому стільки ж пальців у нього і на ногах. Така кількість пальців є гордістю мешканця Баракоа - з їх допомогою він легко дряпається на пальми для збору кокосів, а також позує перед об'єктивами камер. Ось вони -  незвичайні люди світу! Завдяки своїй унікальності намагаються трохи заробити і живуть при цьому непогано.

 

Джозі Рей

-

Жителя Індії, що вміє вільно пересуватися по вертикальних поверхнях, прозвали «людиною-павуком». Такий талант в собі Джозі помітив ще в дитинстві і вирішив розвивати його далі. І йому це вдалося - сьогодні багато людей приїжджають подивитися на скелелаза, який без страху дереться по горах без страховки.

 

Пол Карасон

-

Цей каліфорнієць, якому 57 років, відрізняється своїм кольором обличчя - воно в нього синє. Правда, таким колір обличчя чоловіка був не завжди - шкірний покрив придбав такий відтінок через багаторічне використання колоїдного срібла, що було необхідно для лікування дерматиту, що виник 14 років тому.

 

Садху Амар Бхараті

-

Колись цей індійський старець з піднятою вгору рукою був нормальною людиною. Він був главою сім'ї, в якій було троє дітей. Але одного разу (у 1970 р.) В голову йому прийшло розуміння, що сім'ї він зовсім не належить, а належить богу Шиві, тому повинен служити тільки йому. Тоді він прийняв рішення поневірятися по індійських дорогах. Через кілька років він дав собі обітницю, що підніме праву руку і не буде опускати її протягом сорока років (багато хто вважає, що на знак упокорювання і відмови від гріхів). Ось уже  близько сорока років чоловік ходить з піднятою кінцівкою, яка за ці роки перетворилася на кістлявий і висохлий символ віруючих індійців.

 

Джилл Прайс

-

Ця жінка володіє супер-пам'яттю і пам'ятає все, що відбувалося в її житті, починаючи з дванадцятирічного віку. Вона може навіть сказати, яка передача йшла в певний момент часу. Варто тільки запитати про певну дату, і Джилл з легкістю відповість, що було в цей день.

 

Чжан Руіфанг

-

Навряд чи цій китаянці шишки на обличчі, які так нагадують диявольські роги, приносять задоволення. Звичайно, можна було б списати один ріг на жарти природи, але з'явившись на лобі симетрично другому наріст неймовірно шокує оточення.

 

Чан Ван Хей

-

Цей житель В'єтнаму відростив волосся, довжина якого становить майже сім метрів. Робити стрижку для своєї шевелюри чоловік перестав у віці двадцяти п'яти років, коли помітив, що щоразу після підстригання волосся воно починає сильно боліти. Тому він перестав стригтися, а волосся заплітає в косу, яка після багатьох років більше нагадує канат.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter