Написати коментар

 

Кого називають «батьком-зомбі», за якою статтею на Гаїті судять за зомбування, які ваші шанси вижити при зомбі-апокаліпсисі? ... Ми зібрали прецікавий список різних фактів про зомбі.


1. «Синдром зомбі» - психічний розлад, коли людина жива, але вважає себе мертвою. При цьому вона їсть, п'є і її організм нормально функціонує.

2. Гриб кордицепс однобокий може перетворювати мурах на зомбі. Спори, що потрапляють на волосяну поверхню комахи, проростають і впроваджуються в тіло комахи, після чого гриб направляє мурашку до місця, де йому буде комфортніше всього розвиватися. Після прибуття на місце, мураха гине, а гриб починає рости.

3. А ще, мурашки здатні самі себе зомбувати. Враховуючи те, що всі мурашки переміщаються один за одним, їм достатньо замкнути ланцюг в коло і комахи будуть бігати по колу, поки не помруть від безсилля.

4. Режисер Джордж Ромеро не дарма вважається «батьком зомбі». Стільки фільмів про зомбі, скільки зняв Ромеро, не зміг зробити жоден режисер чи сценарист в історії кінематографа.

5. Згідно з гаїтянським фольклором, зомбі можна вилікувати, якщо годувати його сіллю. Це не поверне людині життя, але упокоїть її в могилі.

6. На Гаїті навіть є стаття кримінального кодексу під номером 249, згідно з якою зомбування прирівнюється до вбивства.

7. Якби відбулася битва зомбі проти вампірів, то другі б беззастережно перемогли. Адже вампіри дуже рухливі, схильні до регенерації та здатні думати.

8. Вбити таргана складніше, ніж зомбі: як не крути, зомбі потрібна голова, щоб бачити (думати вони не здатні), а тарган прекрасно буде жити і без голови.

9. Вчені вважають, що якби зомбі дійсно існували, то були б вічно голодними тому, що втратили частину гіпоталамуса - ділянки мозку, що відповідає за відчуття ситості.

10. Ваш шанс вижити при зомбі-апокаліпсисі можна обчислити за формулою (bN) (S / N) Z = bSZ, де N - загальна чисельність населення, S - число сприйнятливих людей, Z - зомбі та b - ймовірність заразитися. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter