Написати коментар

 

Багато хто не замислюється про те, що від парфуму яким ми користуємося, залежить наш настрій. Деякі запахи здатні підняти настрій і забезпечити енергією на весь день, а деякі навпаки можуть діяти гнітюче і негативно.

Кажуть, що вміння правильно підібрати парфуми - це ціла наука, часто ми й не замислюємося про те, чи підходить цей аромат під даний наряд або ситуацію, і чи підходить в цілому нам цей запах, оскільки не завжди те, що нам подобається - нам підходить. Потрібно пам'ятати, що аромат парфумів змінюється в залежності від того, куди нанесено пахощі, на який тип шкіри, і навіть в яку пору року.

Перш ніж перейти до порад як правильно вибрати саме свій ідеальний аромат варто розібратися в деяких видах парфумерії. Всю парфумерію можна поділити на парфум, туалетну воду, одеколон і парфумовану воду. Головна їхня відмінність один від одного в кількості вмісту ефірних олій. Ефірна олія - ​​це пахуча суміш рідких летючих речовин, виділених з рослинних матеріалів.

Найбільше ефірних олій міститься в парфумах, тим самим дозволяючи аромату пахнути сильніше, а також зберігати свій аромат на шкірі і тканинах. Також парфуми відрізняються чітко окресленим розкриттям аромату, іншими словами при нанесенні вони пахнуть одним чином, потім їх запах змінюється, а після залишається лише легкий шлейф аромату.

Після парфумів, за кількістю вмісту ефірних олій в складі, йдуть парфумована і туалетна вода. Парфумовану воду інакше ще називають денними духами, її запах менш виражений і нотки шлейфу не такі різкі. У туалетній воді нотки шлейфу майже відсутні, і нею спокійно можна користуватися протягом всього дня.

Одеколон містить меншу кількість ефірних олій, у порівнянні з попередніми видами парфумерної продукції. Аромат одеколону тримається значно менше аромату парфумів, та й три стадії розкриття запаху у нього зливаються в одну, найбільше схожу на легкий шлейф.

Один з важливих критеріїв вибору аромату це вік. Легкі аромати можуть підкреслити юність і ніжність, а мускатні ділову хватку і тверду впевненість в собі.

 

Розберемо аромати за віковими групами більш детально.

Перша категорія це дівчата до 25 років. Не дивлячись на стереотипи, парфуми для юних осіб не повинні бути занадто ніжними та квітковими, в їх повсякденному парфумі можуть бути присутні фруктові або цитрусові аромати.

Наступна категорія - від 25 до 35 років. В даному віці дівчата є вже такими, що стали особистостями із кар'єрою, тому їм підійдуть аромати, що підкреслюють ділову обстановку. В даному віці рекомендуються елегантні стримані аромати з квіткових або Шафранових композицій.

Жінкам у віці від 35 до 45 років. Підійдуть істинно жіночі аромати, що підкреслюють природний запах, акцент на досягненні їх внутрішньої та зовнішньої гармонії з собою і світом. Оптимальним вибором стане парфум з нотками гвоздики, ірису і мускусу.

У 45 років в основному жінки мають тонкий смак, та є професіоналами своєї справи і при виборі аромату спираються на свої внутрішні відчуття. В даному віці добре підійдуть аромати зі стійким і насиченим запахом, наприклад з нотами троянд, сандалового дерева, пачулі та моху.

Крім того, який ви аромат вибрали, також варто врахувати і місця нанесення вашого парфуму. Коко Шанель вважала, що пахощі потрібно наносити в ті місця, де вам хочеться, щоб вас поцілували, проте парфумери з нею не згідні, вони виділили близько шістнадцяти точок на тілі, наносячи аромат на які запах виділяється яскравіше. Такими місцями є скроні, згини ліктів, зап'ястя, центр грудної клітини, місця під колінами і навколо щиколоток, а також точки на шиї які знаходяться на вісім сантиметрів нижче вуха. Дані зони, вважаються парфумерно-активними завдяки близькому розташуванню до кровоносних судин.

Вибирайте парфумерію на свій смак, але не забувайте про деякі нюанси та особливості цієї непростої науки - вибору ідеального аромату.

 Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter