Літо - улюблена багатьма пора року. Море, сонце, яскраві враження - все це прекрасно. Але спека ... У спеку ми відчуваємо сильний дискомфорт, і єдине що нам хочеться це скоріше охолодитися.

Якщо поруч немає моря, хочеться скоріше в охолоджене кондиціонером приміщення. А якщо такого з якоїсь причини немає? Ціни на кліматичну техніку все ще кусаються, а вижити в спеку так хочеться! Не турбуйтеся. І без кондиціонера можна охолодити приміщення. Як? Ми вам підкажемо!

tut-cikavo Вдень тримайте всі вікна і двері закритими. Причому дуже важливо щоб на вікнах були закриті жалюзі або алюмінієва плівка, яка також дуже ефективно захищає приміщення від прямих сонячних променів. Провітрювати житло краще з пізнього вечора до раннього ранку.

tut-cikavo Килими на час спеки краще прибрати, це дозволить вам насолоджуватися прохолодою, що йде від підлоги, ними краще користуватися в холодну пору року, оскільки вони утримують тепло в приміщенні.

tut-cikavo Приміщення необхідно зволожувати. Розставте по квартирі місткості з водою. Але, пам'ятайте - все добре в міру! Не переборщіть! Підвищена вологість у квартирі може викликати грибок.

tut-cikavo Не вдається виспатися в спеку? З огляду на той факт, що гаряче повітря піднімається, спробуйте поспати на підлозі. Скористайтеся для цього матрацом і насолоджуйтеся приємною прохолодою.

tut-cikavo І якщо вже зовсім спекотно, спробуйте приблизно щопівгодини розвішувати по будинку мокрі простирадла і рушники. Повірте, цей метод теж допомагає.

Дотримуйтесь цих нехитрих порад, і вам буде набагато простіше пережити спеку.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter