Написати коментар

 

Досить частим явищем є хронічна втома. І останнім часом схильних до неї стає все більше, часто буває так, що вранці прокидаєшся, а все одно відчуваєш втому, наче й не спав вночі. Весь день ходиш розбитим, голова не працює як треба, очі самі по собі закриваються. Знижений тонус, млявий настрій, ослаблення імунітету, безсоння - ось незмінні супутники цього явища. Як же боротися з цим злісним порушником у нашому житті? 

Тут присутні дві складові даного явища: фізична і психологічна. Втім, все як завжди. Починається все з заклопотаності чим-небудь. Постійно ми ходимо, обмізковуючи щось, над чимось постійно думаємо, створюємо видимість самоаналізу, так би мовити. Чому видимість? Бо постійно думати над якоюсь проблемою справі не допоможе. Потрібно скласти план рішення і неухильно слідувати йому. А довгі роздуми - це привід відтягнути момент прийняття рішення, небажання брати відповідальність на себе за це рішення.

І така ось хронічна заклопотаність створює, відповідно, хронічну напруженість м'язів, прапором яких відтепер є втома. Від якої за один день не позбудешся. І все це закріплюється зворотними сигналами від м'язів - тепер уже вони створюють фон для постійної напруженості розуму.

Згідно з правилом «клин клином вибивають», нам тепер потрібно прагнути створити «правильну» втому м'язів шляхом сильних фізичних навантажень - до знемоги. Простіше кажучи, зайнятися спортом. Тоді мозок перестає зациклюватися на самому собі через надходження ззовні сигналів м'язів, отримує нову інформацію, а потім і зовсім розумовий процес послаблюється. М'язи ж, у свою чергу, отримують додатковий приплив крові і виводяться продукти наших «розумових отрут».

Здавалося б, порада нехитра, але дуже дієва. Якщо об'єднати це з дзен, то реально позбутися вищезазначеної проблеми за 2-3 тижні, залежно від ступеня занедбаності.
А як ще додати сюди сауну, та курс масажу....  

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter