Написати коментар

Наука графологія, що вивчає почерк, здатна розкривати таємниці, які людина і сама про себе не знає. Фахівцям для цього достатньо переглянути кілька написаних від руки сторінок. Ця корисна наука, допоможе зрозуміти, з якою людиною ви маєте справу. 

Нахил букв.

Якщо людина під час написання вибудовує речення вертикально — це означає, що перед вами розважлива особистість. Літери які "танцюють" в різні боки, та зміна їх нахилу означає, що перед вами веселун або іншими словами несерйозна людина. Невеликий нахил вправо свідчить про дружність, тепле ставлення до людей, справедливість і товариськість. Якщо букви, ніби лягають на рядок, то будьте обережні, власник почерку схильний до крайнощів, почуття міри у нього відсутнє. Нахил у зворотний бік притаманний людям з гострим розумом і хорошою витримкою.

  

Розмір і характер почерку.

Розмахувальний почерк свідчить про комунікабельність людини, вона наділена умінням легко вступати в контакт і знаходити спільну мову з незнайомцями. Дрібні літери кажуть, що перед вами скритна і затиснута особистість. Каліграфічне написання притаманне людям акуратним, обов'язковим. Вони готові старанно виконувати будь-які доручення, але не в змозі приймати самостійні рішення. Власники нерозбірливого почерку, безтурботні та енергійні особистості. Правильний почерк властивий спокійним людям, а "розмахувальні" букви активним і веселим.

Рядок і поля.

Якщо при написанні букви рвуться вгору, значить людина є оптимістом. Якщо почерк зісковзує з рядка вниз, значить, ви маєте справу з песимістом. Наповзаючі одна на одну букви притаманні економній особистості. Про марнотратство розповідають великі прогалини між словами. Широкі відступи з усіх сторін свідчать, що перед вами людина, яка витрачає значні суми на рідкісні, дорогі та вишукані речі. Ощадливі люди навпаки залишають на листку вузькі поля.

Форма букв.

Власник округлих букв готовий до діалогу. З ним можна домовлятися, обговорювати нові проекти. Він відмінно працює в колективі, проявляє ініціативу. Незграбні форми говорять про змагальницький дух людини, вона не готова йти на компроміс, звикла займати провідні позиції. Поєднання двох видів букв позитивно характеризує людину. Це тактовна особистість, з гарним смаком, в міру гостинна і вміє зачаровувати оточуючих.

Ось так, не маючи великих знань, можна дізнатися про характер людини. При цьому слід враховувати, що почерк може змінюватися в залежності від настрою або інших причин. Постійна зміна манери написання підкаже вам, що ви маєте справу з творчою і вразливою натурою. 

Якщо Вам сподобалася стаття, будь ласка, поділіться нею з друзями у соцмережах.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter