Всі люди рівні. Нікому при народженні не дається особливий ген багатства. Його просто немає. Все залежить від звичок. Існують 7 звичок, якими наділені бідні.

 

1. Бідні і багаті працюють за гроші. Тільки, якщо перші намагаються заробити собі на місяць, багаті прагнуть примножити капітал. Бідні ж не прагнуть і не пробують інвестувати.

2. Бідні працюють роками на одній і тій же роботі. Вони не прагнуть до розвитку і збільшення доходу. Якщо ж ви опинилися в подібному становищі, і воно вас не влаштовує, змініть місце роботи на більш прибуткове. Скажете — а де ж цю роботу знайти? А ви хоча б спробуйте! 

3. Не намагаються заробити більше. Замість того, щоб шукати джерела нового доходу, бідні намагаються максимально відмовити собі у всьому. Такий підхід неправильний, до успіху він явно не призведе. Треба вчитися не економити а заробляти.

4. Бідні люди постійно чекають дива. Вони грають в лотереї, втрачають багато грошей. В той самий час, багаті беруть на себе серйозну відповідальність, щодня наполегливо працюють і отримують багато грошей.

5. Бідні не бачать можливості заробити. Вони ніколи не реалізовують у справу те, що вміють і не намагаються отримати гроші за вміння.

6. Ідеї ​​— це те, що відрізняє багатих. Бідні залишаються без грошей, тому що у них немає ідей для отримання прибутку. Якщо ви знаєте, як можна розбагатіти, то обов'язково досягнете цього.

7. Бідні завжди шукають винних та безглузді виправдання свого невеликого статку. У когось немає вищої освіти, комусь завадила криза, інші вже не молоді для починань. У таких людей завжди знайдуться причини. Багаті ж знають, що все залежить тільки від них. Тому вони беруть роботу і виконують.

Якщо стаття видалася вам цікавою, будь ласка, поділіться нею з друзями в соцмережах