Написати коментар

Від чого залежить успіх у нашому житті? Чи може він бути стабільним і довгостроковим? Чи існує універсальний рецепт успіху?

Відповідь на ці питання знайшов Томас Леонард - родоначальник персонального коучингу. Він багато років присвятив вивченню теми довготривалого успіху і знайшов три компоненти, необхідних для ефективного життя. Кожен з компонентів важливий і без нього формула успіху не працює.

Формула успіху від Томаса Леонарда має такий вигляд:
10% + 40% + 50% = 100%

Перша складова у формулі - наші знання, досвід, навички. Як не дивно від них залежить всього 10%!

Якщо звернутися до життя, то ми дійсно бачимо, що є маса людей, які мають унікальні, фундаментальні знання, прекрасну освіту, які не перестають вкладати у свій подальший розвиток кошти та гроші, але все ж їх життя залишає бажати кращого. В чому причина?

Річ у тому, що є ще 90% і без них одні тільки знання не працюють.
Нашим освіченим, тямущим, високо ерудованим людям бракує чогось ще.
Розбираємося далі. Друга складова формули успіху - образ мислення. Її внесок у справу нашої успішності становить 40%.

Сила нашої думки не має меж, якщо ми самі не зводимо ці межі. Людина є те, що вона про себе думає. Як думає, так себе і програмує. Як думає, так і діє. Чого чекає, то й отримує. Що транслює в світ, то світ і повертає їй в посиленому варіанті.

Якщо людина свідомо дивиться на себе і на світ через призму поразки, жертви, «маленької людини», нічого іншого в її житті і не буде.

Якщо ви вирішили бути успішною особистістю, господарем своєї долі, переможцем, вирішили діяти, домагатися, всі ваші думки і діяльність сприяють цьому і ведуть до результату.
Все починається з думок: будь яка велика справа, витвір мистецтва, чудовий палац, політ у космос, сюрприз для коханого, бажання радіти.

Що робити?
Провести ревізію своїх думок.
Як я думаю про себе?
Хто я в цьому світі?
Який світ навколо мене?
На що я здатний(на)? Який у мене потенціал?
Як я ставлюся до власних помилок?
Як сприймаю помилки оточуючих?
Після відповідей на запитання зробіть висновок. Чи потребують ваші думки змін?


Третя складова формули успіху, як виявилося, є найвагомішою. Вона найвпливовіша і найважливіша - 50%, половина нашого успіху зосереджено в ній. Це наше оточення в глобальному масштабі.

Чому такий важливий цей компонент? Суть в тому, що наше оточення, в кінцевому результаті, впливає і на те, як ми думаємо, на наше мислення, і на те, чому ми вчимося. Тобто побічно визначає і перші 50% формули.

Не дарма говориться: «скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти».
Коло людей, в якому обертається людина, визначає її думки, звички, поведінку, життєві цілі та пріоритети.

До стабільної тривалої взаємодії людей застосуємо закон сполучених посудин. Зрештою, все зрівнюється і ми маємо однакові думки, однакові погляди, один і той же застій на всіх рівнях.

Тому вибирайте таке оточення, яке буде вас розвивати, штовхати вперед. Будьте поруч з такими людьми, які самі розвиваються, займаються особистісним розвитком. Вчіться у них, дійте як вони. Моделюйте поведінку людей, які вже досягнули того, про що ви тільки мрієте.

Ось така формула успіху. Підставте свої цифри і порахуйте, який відсоток успіху у вас зараз.

Ви згідні з такою формулою? 


Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter