Від чого залежить успіх у нашому житті? Чи може він бути стабільним і довгостроковим? Чи існує універсальний рецепт успіху?

Відповідь на ці питання знайшов Томас Леонард - родоначальник персонального коучингу. Він багато років присвятив вивченню теми довготривалого успіху і знайшов три компоненти, необхідних для ефективного життя. Кожен з компонентів важливий і без нього формула успіху не працює.

Формула успіху від Томаса Леонарда має такий вигляд:
10% + 40% + 50% = 100%

Перша складова у формулі - наші знання, досвід, навички. Як не дивно від них залежить всього 10%!

Якщо звернутися до життя, то ми дійсно бачимо, що є маса людей, які мають унікальні, фундаментальні знання, прекрасну освіту, які не перестають вкладати у свій подальший розвиток кошти та гроші, але все ж їх життя залишає бажати кращого. В чому причина?

Річ у тому, що є ще 90% і без них одні тільки знання не працюють.
Нашим освіченим, тямущим, високо ерудованим людям бракує чогось ще.
Розбираємося далі. Друга складова формули успіху - образ мислення. Її внесок у справу нашої успішності становить 40%.

Сила нашої думки не має меж, якщо ми самі не зводимо ці межі. Людина є те, що вона про себе думає. Як думає, так себе і програмує. Як думає, так і діє. Чого чекає, то й отримує. Що транслює в світ, то світ і повертає їй в посиленому варіанті.

Якщо людина свідомо дивиться на себе і на світ через призму поразки, жертви, «маленької людини», нічого іншого в її житті і не буде.

Якщо ви вирішили бути успішною особистістю, господарем своєї долі, переможцем, вирішили діяти, домагатися, всі ваші думки і діяльність сприяють цьому і ведуть до результату.
Все починається з думок: будь яка велика справа, витвір мистецтва, чудовий палац, політ у космос, сюрприз для коханого, бажання радіти.

Що робити?
Провести ревізію своїх думок.
Як я думаю про себе?
Хто я в цьому світі?
Який світ навколо мене?
На що я здатний(на)? Який у мене потенціал?
Як я ставлюся до власних помилок?
Як сприймаю помилки оточуючих?
Після відповідей на запитання зробіть висновок. Чи потребують ваші думки змін?


Третя складова формули успіху, як виявилося, є найвагомішою. Вона найвпливовіша і найважливіша - 50%, половина нашого успіху зосереджено в ній. Це наше оточення в глобальному масштабі.

Чому такий важливий цей компонент? Суть в тому, що наше оточення, в кінцевому результаті, впливає і на те, як ми думаємо, на наше мислення, і на те, чому ми вчимося. Тобто побічно визначає і перші 50% формули.

Не дарма говориться: «скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти».
Коло людей, в якому обертається людина, визначає її думки, звички, поведінку, життєві цілі та пріоритети.

До стабільної тривалої взаємодії людей застосуємо закон сполучених посудин. Зрештою, все зрівнюється і ми маємо однакові думки, однакові погляди, один і той же застій на всіх рівнях.

Тому вибирайте таке оточення, яке буде вас розвивати, штовхати вперед. Будьте поруч з такими людьми, які самі розвиваються, займаються особистісним розвитком. Вчіться у них, дійте як вони. Моделюйте поведінку людей, які вже досягнули того, про що ви тільки мрієте.

Ось така формула успіху. Підставте свої цифри і порахуйте, який відсоток успіху у вас зараз.

Ви згідні з такою формулою? 

Пізнавальні книги для розвитку


Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter