Ми приходимо в цей світ для того, щоб зробити щось хороше, прожити цікаве і чесне життя, принести користь соціуму. Навряд чи Бог, Дарвін, Вищий Розум (хто у що вірує) створив людину для того, щоб помилуватися на її деградацію. Це вже самі людські особини (на щастя, не всі) так по-дурному розпоряджаються своїм життям.


12 способів, як не допустити деградацію особистості:

 Point Green Багато читати. Саме в книгах міститься мудрість, яка не допускає всихання наших мізків, а процес деградації часто починається саме з них.

Point Green Дбати про свою зовнішність. Навіть якщо всілякі біди оточили вас, зробіть так, щоб вони злякалися вашої краси, стрункого підтягнутого тіла, модного одягу. Не йдіть на поводу у поганих звичок. Алкоголь, наркотики, сигарети, навіть ожиріння - заняття негідні нормальної людини.

 Point Green Вірити в краще. Похмурі песимісти - перші кандидати в групу закінчених особистостей. У будь-якій ситуації потрібно бачити світло в кінці темного тунелю і всіма силами прагнути його наблизити.

Point Green Любіть. Батьків, друзів, свою другу половинку, тварин, життя, врешті-решт. Закохана людина не страждатиме від деградації особистості.

 Point Green Не вбирайте в себе всі страждання світу. Більшість песимістичних особистостей аргументують свій стан: «Світ такий жорстокий, навіщо боротися, навіщо жити і т.д.». Можете чимось допомогти - допоможіть, якщо ж ні - не рефлексуйте над чужою трагедією.

Point Green Саморозвиватися. Книги, курси, класичні навчальні заклади не дозволять вам піти на дно.

Point Green Вірте в те, що за всі скоєні злодіяння обов'язково піде розплата. Більшість лиходіїв скоюють злочини, тому що відчувають безкарність, як перед законом, так і перед вищим судом.

Point Green Не ігноруйте норми моралі. Не можна брехати, красти, заздрити, пліткувати, робити гидоти. Все це щодня руйнує вашу особистість.

Point Green Не лайтесь. Погані слова розвалюють нашу душу, виганяють з нашого гаманця гроші, не кажучи вже про те, що перетворюють нас в приматів!

Point Green Не забувайте про правила пристойності. Колупання в носі, прилюдне чухання геніталій, гучне позіхання з відкритим ротом, плямкання, облизування тарілки - це вже явні ознаки деградації особистості.

Point Green Ніколи не опускайте руки. Навіть якщо все у вашому житті погано зараз, ви в змозі перевернути ситуацію з ніг на голову і поліпшити своє становище. Просто ви обираєте інше: опустити руки й опуститися на саме дно.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.