Написати коментар

Шрами прикрашають обличчя чоловіка. А що з жінками? У змішаних єдиноборствах багато красивих дівчат, які вважають, що і дамам шрами не завадять. Особливо, якщо ідеться про особу суперниці. І поки фотографи з глянцевих журналів намагаються подати цих красунь в максимально вигідному світлі, у їхніх колег, які обслуговують Октагон, зовсім інші пріоритети.

Джина Карано

Джина Карано

Джина Карано була секс-символом змішаних єдиноборств ще до того, як це стало мейнстрімом. Хай там що, після TKO від Кріс Сайборг, з єдиноборствами вона зав'язала. Можливо, подивилася на це фото і вирішила - та ну його нафіг, вже краще кіно.

Дар'я Ібрагімова

Дар'я Ібрагімова

Ще один приклад того, що трапляється, коли проти Кріс Сайборг б'ється жінка. Дарині Ібрагімовій пощастило набагато менше, ніж Джині.

Міша Тейт

Міша Тейт

Багато хто вважає саме Мішу секс-символом сучасного жіночого ММА. Кет Зінгано спустила її шанувальників з небес на землю, нагадавши, що UFC - це все ще бої, а не конкурс бікіні.

Анастасія Янькова

Анастасія Янькова

Найсексуальніша дівчина в російських єдиноборствах кілька років успішно билася за правилами професійного кікбоксингу та її обличчя після цих боїв не сильно відрізнялося від того, до якого всі звикли. Але ММА - це зовсім інша історія. І на наступний день після турніру Bellator 161 ми в цьому ще раз переконалися, коли Настя оновила свій інстаграм.

Ронда Рауза

Ронда Рауза

З одного боку - цей кадр вже всіх дістав, але не включити його в добірку було б злочином. Одне з найбільш неприємних фото в багатому портфоліо головної зірки жіночих боїв. І, як не дивно, найпопулярніше за останні місяці. Навіть популярніше, ніж відверта фотосесія в бодіпейнт «купальнику».

Джессіка Пенья

Джессіка Пенья

Хто б міг подумати, що Джессіка Пенья - досить сексуальна жінка. Адже в бою проти Джоани Енджейчік вона мала вигляд чудовиська Франкенштейна.

А Вам подобається дивитися жіночі бої?

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter