Написати коментар
Кращі цитати з книги «Легкий спосіб кинути палити»

Аллен Карр — борець з курінням, засновник міжнародної мережі клінік «Легкий спосіб», що допомагає курцям кинути палити, застосовуючи методику, описану в його книгах, серед яких найвідоміша «Легкий спосіб кинути палити». Методика Аллена Карра заснована на самоаналізі людини що палить і його особистому досвіді курця зі стажем понад 30 років.

● Насолоджуйтеся кожним моментом. Нагадуйте собі, як чудово знову стати вільним. Радійте, що вам більше не доведеться душити самого себе.

Ніколи не думайте про «випадкову сигаретку». Її не існує. Є тільки життя, повне хвороб і неприємностей.

Ваша ситуація зовсім не унікальна. Будь-який курець може прийти до висновку, що кинути курити легко.

Сигарети не заповнюють порожнечу, вони її створюють.

Скажіть курцеві, що куріння вбиває його, і перше, що він зробить — прикурить цигарку.

Гаразд, сьогодні не такий вже хороший день, однак курінням цього не виправиш. Завтра буде краще, а сьогодні, принаймні, у мене є дивовижна перевага. Я позбувся своєї жахливої ​​звички курити.

Невже я насправді хочу йти по життю, сплачуючи шалені гроші тільки за те, щоб задихатися, засовуючи ці штуковини в рот?

Прийміть рішення, що ніколи більше не будете курити. Не впадайте з цього приводу в депресію. Радійте! 

● Єдина людина, яка може змусити вас викурити наступну сигарету — ви самі.

Кидати, по суті, абсолютно нічого. Навпаки, ви придбаєте неоціненні переваги. 

Для мене найприголомшливішою радістю буття некурця, стала свобода від цього рабства, можливість жити на повну котушку, а не проводити половину часу, страждаючи від непоборного бажання закурити, а потім, закуривши, думати, що краще б я цього не робив!

Насолоджуйтесь очищенням організму від отрути, а свого розуму від рабства і залежності.

Пам'ятайте: у вас немає потреби в сигареті, ви лише катуєте себе, продовжуючи вважати її своєрідною формою підтримки або опори. Немає потреби бути нещасним. Тютюн не покращує обід або зустріч друзів; радше, він їх руйнує. Не забувайте: курці під час їжі курять не тому, що отримують від куріння задоволення. Вони курять, тому що змушені. Вони — наркомани. Вони не можуть насолоджуватися ні їжею, ні життям без сигарет.

Згадайте такий день, коли багато годин поспіль завивала охоронна сигналізація сусіда або вас довго мучили інші сильні шуми. Потім шум раптово припиняється, і ви відчуваєте п'янке почуття спокою. Але ж насправді це не спокій, а всього лише закінчення шуму.

Наркоман, який потрапив в залежність від нікотину, ніколи не може повністю розслабитися, і з плином часу ситуація лише погіршується.

Єдина причина, по якій будь-який курець запалює сигарету — спроба покласти край відчуттю порожнечі та невпевненості, яку створила попередня сигарета.

Найсумніше в курінні те, що насолода, одержувана курцем від сигарети — це перш за все задоволення, викликане спробою повернутися до стану спокою, порядку і впевненості, яке його тіло відчувало до того, як він став залежним від нікотину.

Важливо починати кидати курити в правильному настрої: як чудово, що я — некурець!

Ключ до легкої відмови від куріння — у вашій впевненості в остаточності прийнятого рішення відмовитися від куріння. Треба не сподіватися, а знати, що ви вже кинули курити, прийнявши таке рішення. Ніколи не піддавайте його під сумнів. Завжди радійте йому.

Кинути палити до смішного просто. Вам потрібно зробити лише дві речі: 1) Прийміть рішення, що ніколи більше не будете курити. 2) Не впадайте з цього приводу в депресію. Радійте! 

Курці не розслаблені, вони взагалі забули це відчуття — бути повністю розслабленим. І це лише одна з багатьох радостей, до яких ви ще прийдете.

Напишіть щось...
Ви не увійшли
або залиште коментар як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Будьте першим, хто це прокоментував

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter