Єгипетський Сфінкс

Єгипетський Сфінкс — одна з найбільших і найдавніших скульптур у всьому світі. З нею пов’язано багато таємниць, про які мало що відомо й досі. Ми підготували для вас найцікавіші факти про цю культову споруду.

Людство тисячоліттями займається будівництвом. Подвиги Стародавніх архітекторів вражають своєю винахідливістю та величчю навіть сьогоднішніх їх колег. Професія будівельника буде затребувана завжди. Навіть після апокаліпсису людині потрібно буде побудувати свою нову печеру.

Ангкор-Ват

Ангкор Ват - величезне місто-храм, що розташоване в Камбоджі. Ця культова споруда є безцінним пам'ятником археології оскільки побудована ще в 12 столітті ...

Тадж Махал

Індійський мавзолей Тадж Махал відноситься до рукотворних чудес світу. Цей храм духовності та велична пам’ятка архітектури несе в собі чарівну легенду про кохання та є одним з найбільш популярних місць, що відвідують туристи щодня. 

Які таємниці приховує Стоунхендж?

Досі до кінця невідомо, навіщо в 3 тисячолітті до нашої ери були зведені ці мегаліти. Їх призначення залишається темою численних суперечок в науковому світі...