Ці місця неймовірні і приваблюють туристів з усього світу. Вони дивовижні і не мало таких, на які не ступала нога людини. Цивілізація тут відсутня. З Амазонією не може змагатися жодна точка планети.

Царство піраній
Ці риби, про кровожерливість яких знає кожен, у величезній кількості водяться в річці Амазонка. Риби дуже небезпечні, тим більше, що полюють вони великими зграями. А в мілководді Амазонки часто трапляються і анаконди. Ці змії досягають величезних розмірів і з легкістю проковтують їжу розміром з козу.

 

Земля на території лісів чорна
Коли ідеться про Південну Америку, на думку відразу приходять тепло і гаряче сонце. Земля на всій території тропічних лісів Амазонки має чорний колір. Через живий навіс, створений деревами, проходить всього лише 1% сонячних променів. 

 


Амазонські ліси найстаріші у світі
Вчені з усього світу досі ведуть бурхливі дискусії про вік Амазонських лісів. Але в одному вони сходяться одноголосно: вони - найстаріші на нашій планеті. Дослідники стверджують, що цим лісам понад 100 мільйонів років.Тропічні ліси - основне джерело харчових продуктів
Це може здатися неймовірним, але більшість харчових продуктів, які ми вживаємо щодня, спочатку були привезені із самих глибин тропічних лісів. Цими продуктами є рис, шоколад, банани, картопля і кукурудза.

 

Води
На цій території існує велика кількість невеликих річок, які мають назви притоки. Багато хто помилково вважає, що Міссісіпі - один довгий водний потік. Але вона, як і Амазонка, складається з безлічі приток. Їх налічується приблизно 1000, що впадають в Амазонку. А 17 з них тягнуться довжиною в 1500 кілометрів.

 

Основний транспортний шлях
Це може здатися неймовірним для сучасних жителів Європи, для яких набагато звичніше використовувати такі засоби пересування, як літаки та залізниці. Не дивлячись на це, все ж основним шляхом, по якому пересувається транспорт на території країн Південної Америки, є річка Амазонка. Амазонка тягнеться через Болівію, Бразилію, Перу, Колумбію, Еквадор і Венесуелу. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що це чудовий спосіб транспортувати товари для міжнародної торгівлі.

 

Басейн річки розливається щорічно
У період між червнем і жовтнем Амазонка розливається. Умовно всі райони лісів можна розділити на три типи. До першого типу належать такі, яких повені абсолютно не зачіпають. До другого - які періодично затоплюються і третій - затоплювані регулярно.

 

До складу 25% всіх лікарських препаратів входять інгредієнти тропічних лісів
Одна четверта частина західних ліків прийшли до нас з лісу. Варто відзначити, що тільки 1% з рослин, які знаходяться на території тропічних лісів, вчені протестували на лікувальні властивості. Неможливо уявити, які ще запаси таять у собі ці неприступні місця. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter