Храм Святого Сімейства Sagrada de Família

Барселона не перестає дивувати навіть місцевих жителів. Місто таке популярне і відоме, що затьмарює навіть Мадрид, столицю Королівства Іспанії.

Варшава

Величезна кількість затишних кав’ярень, височезні хмарочоси, старовинна архітектура, колоритні вулички та площі – саме цим славиться столиця Польщі Варшава. Це місто було повністю знищене під час Другої світової війни, однак через чотири роки весь історичний центр повністю відновили. Відтак, Варшава манить туристів і дивує надзвичайними місцями. Отож, що потрібно знати про це місто кожному мандрівнику – розповідаємо у статті.

Нью-Йорк

Нью-Йорк – місто-велетень, одне з найвідоміших у Сполучених Штатах Америки, колиска бізнесу, масштабних компаній та комерції.

Місто на 7 пагорбах приваблює туристів безліччю пам`яток і визначних місць. Колиска європейської культури може багато оповісти про нашу спільну історію. Всі дороги ведуть у Рим, але не всі ними ходили. Тож добірка фактів про найвідоміше місто світу обов`язково зацікавить читача! 

Саме Париж найчастіше називають найромантичнішим містом світу, чим самі французи дуже пишаються. Незважаючи на розширення і зведення сучасних будівель, місто багато в чому досі зберегло свій старомодний вигляд, за що його, напевно, і люблять.