Нью-Йорк

 

Нью-Йорк – місто-велетень, одне з найвідоміших у Сполучених Штатах Америки, колиска бізнесу, масштабних компаній та комерції.

 

Чим славиться Нью-Йорк?

tut-cikavo Статуя Свободи є однією із найвеличніших монументів не лише Нью-Йорку, але й усього світу. Її, Сполученим Штатам подарувала Франція. Монумент висотою понад 46 метрів, 354 сходинки потрібно пройти, щоб побачити місто у всій красі.

tut-cikavo У Нью-Йорку також розташований хмарочос, на вулиці Томас-стріт, 33. Його висота становить 167,5 метрів, хмарочос немає жодного вікна, лише глухі стіни по всьому периметру.

tut-cikavo У Нью-Йорку налічується понад тридцять тисяч безхатченків. Більшість з них проживає у Манхеттені. Що цікаво, 97% цих людей вдались до такого способу життя добровільно, і лише 3% – через складні життєві обставини. Однак про безхатченків у Нью-Йорку піклуються місцеві мешканці, їх можуть запросити переночувати або пригостити гарячою їжею. 

tut-cikavo Якщо ви любитель пива, то саме у Нью-Йорку зможете обрати цей напій будь-якого сорту та ціни, однак більшість мешканців віддає перевагу “Будвайзеру” – американському пиву середньої якості.

tut-cikavo Нью-Йорк славиться найбільшим у світі метро. Щодня ним користується близько п’яти мільйонів пасажирів, зокрема метро є підземні, наземні, а також підводні тунелі. Тому цим містом доволі зручно та швидко пересуватися з точки А в точку Б.

tut-cikavo Завітайте у Центральний парк. Тут зможете насолодитись природою, поспілкуватись з місцевими та влаштувати цікавий пікнік. Особливість цього парку у тому, що сюди прилітає чверть різноманітних птахів, які мешкають в Америці. Тому це місце так приваблює художників, які спостерігають і відтворюють пташок на своїх картинах. Також у парку часто влаштовують концерти та розважальні шоу.

Нью-Йорк

tut-cikavo Представники влади Нью-Йорка активно борються з курінням. Відтак, не можна диміти в ресторанах, барах, міських парках, біля дитячих майданчиків. Однак, люди задумуються обходити цю заборону.

tut-cikavo Першу піцерію у Сполучених Штатах Америки відкрили саме у Нью-Йорку у 1895 році. Власником став італійський іммігрант Дженаро Ломбарді. Приїжджаючи сьогодні у це місто, ви можете відвідати цей заклад і скуштувати відому та дуже смачну страву Lombardi’s Pizza. Піцерія розташована на вулиці Спрінг-Стріт, 32.

tut-cikavo Таксі жовтого кольору – ще одна особливість Нью-Йорка. Чому саме жовтий? Усе дуже просто, власник транспортної компанії Джон Хірц провів опитування серед мешканців, під час якого з’ясував, що найприємніші кольори – червоний і жовтий. Від червоно кольору відмовились, щоб люди не плутали таксі із пожежними машинами.

tut-cikavo Любите американське кіно? А чи знали ви, що кожного року на вулицях Нью-Йорку проводять знімання понад 250 фільмів. Саме у цьому місті зняли такі відомі кінострічки, як “Людина-павук”,”Один вдома”, “Ніч у музеї” тощо.

tut-cikavo В одному з районів Нью-Йорка розташований зоопарк Бронкса, на території якого, ви зможете побачити понад 650 видів тварин, а загалом тут є близько 4000 особин.

tut-cikavo Найбільш відомим та багатим районом Нью-Йорка є Манхеттен. Тут розташовані легендарні хмарочоси, відомі історичні пам’ятки, шикарні ресторани, готелі, культові кампанії й зокрема, штаб-квартира Організації Об’єднаних Націй. Також значна частина мешканців цього району – мільйонери. 

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.