Балтійське море

Розташувавшись у Північній Європі, Балтійське море є досить прохолодним, навіть влітку вода тут не прогрівається до комфортної для купання температури. Ця водойма є порівняно спокійною й неглибокою, однак на її дні лежать тисячі затонулих кораблів…

Каспійське море

Каспійське море, насправді, є величезним озером, позаяк не має зв’язку зі Світовим океаном, воно замкнуте й безстічне. Але, за своїми розмірами, Каспійське «озеро» перевершує багато морів світу, тому, для нього було зроблено виняток.

Становище Південного (Антарктичного) океану — досить суперечливе. Постанова про визначення його меж ухвалена ще в 2000-му, але досі не затверджена офіційно.  Проте Південний океан — наймолодший, цікавий за флорою та фауною і безумовно вартий уваги дослідників. 

Світовий океан

Світовий океан — це сукупність океанів, морів, заток, проток і річок Землі, води яких утворюють безперервну океаносферу, що оточує всі материки і острови. Він характеризується величезною площею, що становить 70,8% поверхні Землі.

Карибське море

Найкращий курорт світу і вітчизна піратів — Карибське море здавна приваблює людей. Тут мешкають рептилії, яких немає ніде на планеті, а вода невпинно підвищує температуру. Одне з найбільших морів світу багате на природні скарби й затонулі багатства кораблів.