Тасманія

Десь на краю світу, на південь від Австралії, розташувався дивовижний острів Тасманія. Тут усе по іншому, зате дуже красиво…

Каппадокія

Загадковим словом «Каппадокія» називається красива область в центральній частині Туреччини, що розташована на Анатолійському плоскогір'ї. Часто Каппадокію називають «загубленим світом», пейзажі цього краю порівнюють з фантастичними іншопланетними ландшафтами. 

Сіднейська опера

Австралія розташована в Південній півкулі, вона повністю займає весь австралійський материк, а також острів Тасманія та декілька інших островів у Тихому та Індійському океанах. Ця країна вабить шукачів пригод прекрасними ландшафтами, екзотичними тваринами, унікальною архітектурою.

Єрусалим

Ізраїль це країна, про яку написана величезна кількість статей, складено безліч анекдотів та віршів, знято багато художніх та документальних кінострічок. Але справжнім Ізраїль постає тільки, коли побачиш наживо його архітектуру, стародавні пам’ятки, поглянеш атмосферу старих вулиць та релігійних осередків, відвідавши Землю Обітовану.

Таймс-Сквер

Популярність туристичних локацій вимірюється просто — за кількістю візитів на рік. Цифри вражають, але не кількістю нулів у кінці. Найбільш відвідуваними місцинами можуть виявитись не надто відомі споруди і парки. Так сталось у 2019 р., коли в топ-10 потрапили адреси, про які нечасто почуєш у рекламі.