Онлайн-страховка: 5 фактів і 3 рекомендації щодо оформлення
Написати коментар

Паперова страховка поступово відходить на другий план. Її місце займає електронний поліс. Ситуація, що склалася з пандемією, сприяє діджиталізації послуг, у тому числі страхових.

Тасманія
Написати коментар

Десь на краю світу, на південь від Австралії, розташувався дивовижний острів Тасманія. Тут усе по іншому, зате дуже красиво…

Каппадокія
Написати коментар

Загадковим словом «Каппадокія» називається красива область в центральній частині Туреччини, що розташована на Анатолійському плоскогір'ї. Часто Каппадокію називають «загубленим світом», пейзажі цього краю порівнюють з фантастичними іншопланетними ландшафтами. 

Сіднейська опера
Написати коментар

Австралія розташована в Південній півкулі, вона повністю займає весь австралійський материк, а також острів Тасманія та декілька інших островів у Тихому та Індійському океанах. Ця країна вабить шукачів пригод прекрасними ландшафтами, екзотичними тваринами, унікальною архітектурою.

Єрусалим
Написати коментар

Ізраїль це країна, про яку написана величезна кількість статей, складено безліч анекдотів та віршів, знято багато художніх та документальних кінострічок. Але справжнім Ізраїль постає тільки, коли побачиш наживо його архітектуру, стародавні пам’ятки, поглянеш атмосферу старих вулиць та релігійних осередків, відвідавши Землю Обітовану.