Популярні пам’ятки Німеччини належать не тільки природі чи архітектурі, а й казкам! Туристи їдуть сюди, щоб побачити хвойні сутінки лісу Шварцвальд або пам’ятник Бременським музикам. У переліку визначних місць старовинні собори, замки і цікавинки на кшталт водяного мосту і острова квітів.  Найбагатша (після Люксембурга) країна Євросоюзу вражає туристичними скарбами!

 

Цікаві місця Німеччини:

tut-cikavo Кельнський собор – готичний храм, який зводили протягом п’яти століть. На фундаменті у формі латинського хреста височіє 157-метрова будівля з 11 дзвонами. Фасад собору – ширший за інші подібні пам’ятки. На ньому й усередині знаходиться безліч скульптур, підлоги вистелені мозаїкою, а стіни – фресками. Щоб утримувати храм в належному вигляді, щороку витрачають 10 мільйонів євро. 

tut-cikavo Замок Нойшванштайн – казково-романтичний комплекс в Альпах. Він був резиденцією останнього короля Баварії, а невдовзі після його смерті став туристичною пам’яткою. Білосніжні башти із зеленими шпилями височіють над гірським лісом. Внутрішні декорації присвячені лебедю – геральдичному птаху роду короля. Вважають, що саме замок Нойшванштайн надихнув Чайковського на балет «Лебедине озеро».

tut-cikavo Бранденбурзькі ворота або Ворота миру – культова споруда для м. Берлін. Зведені як копія античної арки Пропілеї на Парфеноні, вони 200 років приймали врочисту ходу переможців. П’ять проходів цих воріт було закрито із появою Берлінської стіни і заново відкрито – після її падіння. 

tut-cikavo Шварцвальд – смерековий ліс із найвищими водоспадами в усій Німеччині. Густі дерева справді заступають сонце, а гірські стежини поросли мохом. У напівтемряві Чорного лісу народжується безліч струмків, що плинуть далі вже як річка Дунай. Заповідну красу Шварцвальду доповнює туристична інфраструктура: стоянки, облаштовані місця для озерного дайвінгу і навіть казковий парк з атракціонами.  

tut-cikavo Пік Цугшпітце – на півсотні метрів вищий за нашу Говерлу і дозволяє побачити Італію, Австрію, Німеччину і Швейцарію, не сходячи з місця. Сніг на цій горі лежить 10 місяців у році, що приваблює сноубордистів і лижників. У заповідних лісах Цугшпітце вільно живе альпійська фауна: від куріпок до беркутів.

tut-cikavo Різдвяний ярмарок у Дрездені – Штріцельмаркт. Відомий давньою історією – близько 600 років, і особливою атмосферою. Два місяці на рік тут торгують солодощами і сувенірами, провадять конкурси і спектаклі. Завсідник ярмарку – Лускунчик, а традиційні ласощі – смажені каштани і пряники.

tut-cikavo Острів квітів на Баденському озері – це ботанічний сад, закладений ще місцевими герцогами. Колекцію рослин лічать тисячами видів, тому квітує він безперервно: з ранньої весни до пізньої осені. Поруч з пролісками і жоржинами, сад Майнау прикрашають екзотичні орхідеї.

tut-cikavo Пам’ятник Бременським музикам – справжня атракція на ринковій площі м. Бремен. Копита бронзового віслюка вже блищать від рук туристів, яким тільки би потерти бронзу на щастя. Якщо вкинути монету в каналізаційний люк поруч – можна почути голоси відомої четвірки персонажів.

tut-cikavo Магдебурзький водяний міст – це міст завдовжки 918 м, по якому ходять баржі! Він сполучує порти на річці Рейн із портом Берліна. Конструкція на високих опорах наповнена водою завглибшки 4 м. Дві третини мосту проходять над сушею, а третина – над річками! Для охочих подивитись на «перепливання мосту» зблизька, споруджено дві пішохідні доріжки обабіч.

tut-cikavo Мініатюра «Країна чудес» у м. Гамбург – копія аеропортів, залізничних і автомобільних доріг світу. На макеті вирує життя: транспорт рухається, сигналить, застряє у корках і потрапляє в аварії. Мешканці Wunderland проживають різноманітні ситуації, причому сценарії періодично оновлюють. Подіями тут керують за допомогою 60 комп’ютерів, зокрема, кожні 15 хв вмикають «день» або «ніч».  

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, залиште свої коментарі або відгуки.